МЕНЮ


20:27

17 січня на четвертому засіданні сьомої сесії міської ради Кропивницького депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, збільшивши асигнування на освіту на 20 мільйонів гривень. Таким чином, Кропивницький став першим містом в Україні, де передбачено підвищення на два тарифних розряди посадових окладів педагогічним працівникам усіх освітніх закладів.

переглядів: 790
20:25

19 січня міський голова Кропивницького Андрій Райкович вручив найвищу відзнаку міської ради – золотий знак «За заслуги» І ступеня голові наглядової ради «Ельворті-Груп» та «Гідросила-Груп» Павлу Штутману.

переглядів: 461
20:24

Основні транспорті магістралі Кропивницького розчищено від снігу. Тепер комунальники мають більше уваги приділити прилеглим вулицям та провулкам, а також приватному сектору. Особливо ретельно слід прибрати зупинки громадського транспорту. Таке завдання поставив перед працівниками комунальних підприємств у понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 722
20:23

На запровадженні системного контролю за рівнем захворюваності серед учнів та педагогів наполіг міський голова Андрій Райкович. 16 січня в школах міста розпочалися заняття, спеціалісти триматимуть під постійним контролем стан захворюваності школярів, адже зараз Кропивницький – в зоні епідпорогу. Особливо уважними в цей період повинні бути також перевізники та поліція.

переглядів: 436
20:23

Стан розгляду звернень громадян до міського голови, які надійшли на “гарячу“ лінію міського голови Андрія Райковича та під час його спілкування у прямому ефірі обласного телебачення, стало одним з головних питань апаратної наради у міській раді Кропивницького у понеділок.

переглядів: 484
20:22

Наприкінці минулого року міський голова Кропивницького Андрій Райкович на одній з апаратних нарад повідомив, що на початку 2017-го кожен із його заступників та керівників міських управлінь і відділів розповість журналістам про результати роботи підпорядкованих їм галузей міського господарства. Першим сімнадцятого січня на прес-конференції в міській раді Кропивницького звітував заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 437
20:21

Другого січня у кропивницькому пологовому будинку №2 ім. святої Анни помер новонароджений малюк. Відповідно до доручення міського голови, зараз триває службове розслідування обставин смерті дитини.

переглядів: 473
20:20

Від майстра до керівника мiського водопровідно-каналізаційного господарства обласного комунального виробничого підприємства (ОКВП) «Дніпро – Кіровоград» – таким є професійний шлях Валентини Давидчук на одному підприємстві, де вона працює вже 42-й рік.

переглядів: 472
20:19

Минулого тижня секретар міської ради Андрій Табалов і заступник міського голови Олександр Мосін зустрілися з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Кропивницького, яких на даний час у місті 68.

переглядів: 408
1 2 »
pgt 0.41304 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua