МЕНЮ


20:23

На запровадженні системного контролю за рівнем захворюваності серед учнів та педагогів наполіг міський голова Андрій Райкович. 16 січня в школах міста розпочалися заняття, спеціалісти триматимуть під постійним контролем стан захворюваності школярів, адже зараз Кропивницький – в зоні епідпорогу. Особливо уважними в цей період повинні бути також перевізники та поліція.

переглядів: 399
20:23

Стан розгляду звернень громадян до міського голови, які надійшли на “гарячу“ лінію міського голови Андрія Райковича та під час його спілкування у прямому ефірі обласного телебачення, стало одним з головних питань апаратної наради у міській раді Кропивницького у понеділок.

переглядів: 441
20:22

Наприкінці минулого року міський голова Кропивницького Андрій Райкович на одній з апаратних нарад повідомив, що на початку 2017-го кожен із його заступників та керівників міських управлінь і відділів розповість журналістам про результати роботи підпорядкованих їм галузей міського господарства. Першим сімнадцятого січня на прес-конференції в міській раді Кропивницького звітував заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 398
20:21

Другого січня у кропивницькому пологовому будинку №2 ім. святої Анни помер новонароджений малюк. Відповідно до доручення міського голови, зараз триває службове розслідування обставин смерті дитини.

переглядів: 437
20:20

Від майстра до керівника мiського водопровідно-каналізаційного господарства обласного комунального виробничого підприємства (ОКВП) «Дніпро – Кіровоград» – таким є професійний шлях Валентини Давидчук на одному підприємстві, де вона працює вже 42-й рік.

переглядів: 420
20:19

Минулого тижня секретар міської ради Андрій Табалов і заступник міського голови Олександр Мосін зустрілися з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Кропивницького, яких на даний час у місті 68.

переглядів: 371
20:18

5 січня 2017 року набрали чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Тож коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, суттєво розширилося за рахунок надання такого права найбільш незахищеним суспільним групам.

переглядів: 233
20:17

7 січня у Кропивницькому в багатоквартирному будинку по вулиці Джерельній, 79 сталася трагедія – 31-річний чоловік загинув, п’ятеро його сусідів потрапили до лікарні. Ймовірною причиною цього було нехтування правилами монтажу та експлуатації газового обладнання.

переглядів: 348
20:16

Суддю Кіровоградського районного суду Кіровоградської області Миколу Сарапа затримала, коли він отримував хабар, Служба безпеки України спільно зі слідчими Генеральної прокуратури України. Про це повідомляє СБУ.

переглядів: 384
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.47473 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua