МЕНЮ


09:41

Днями інспектори спецінспекції та працівники комунального підприємства “Благоустрій” ліквідували небезпечні для життя і здоров’я пішоходів бурульки, що звисали з даху будинку на одній із центральних вулиць Кропивницького. До роботи долучилась патрульна поліція.

переглядів: 287
09:40

Кілька тижнів тому кропивничанка, яка мешкає на Ковалівці, знайшла у себе під дверима квартири мертвого кота. Жінка віднесла тварину до ветеринарів, ті провели експертизу і з‘ясували, що кіт був скажений.

переглядів: 329
09:23

часи мого репортерства не раз доводилось спілкуватися з Жанною Олійниченко, котра тривалий час займала посаду головного балетмейстера обласного театру імені Кропивницького.

переглядів: 305
09:22

Останнім часом почастішали випадки шахрайств, коли зловмисники представляються працівниками Товариства Червоного Хреста чи комунальниками та під різними приводами виманюють у людей гроші. У зоні ризику – люди похилого віку.

переглядів: 345
09:19

З ініціативи голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз було розпочато всеукраїнську акцію “Вишивана моя Україна” з нагоди 25-річчя незалежності нашої держави. Протягом трьох місяців минулого року працівники всіх територіальних органів казначейства вишивали карту України.

переглядів: 260
09:16

Боротьба із сніговими заметами та крижаними наростами на дорогах стосується не лише комунальників, які весь січень прибирають сніг з доріг, вивозять його вантажівками, чистять та посипають піском тротуари. Пересічні кропивничани теж мали б відкидати сніг біля своїх під’їздів або дворів приватних садиб, можливо, і дах почистити, щоб потім не нарікати, що після потепління мокріють стіни та стелі квартир на верхніх поверхах. І є такі люди, які це роблять.

переглядів: 292
20:27

17 січня на четвертому засіданні сьомої сесії міської ради Кропивницького депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, збільшивши асигнування на освіту на 20 мільйонів гривень. Таким чином, Кропивницький став першим містом в Україні, де передбачено підвищення на два тарифних розряди посадових окладів педагогічним працівникам усіх освітніх закладів.

переглядів: 781
20:25

19 січня міський голова Кропивницького Андрій Райкович вручив найвищу відзнаку міської ради – золотий знак «За заслуги» І ступеня голові наглядової ради «Ельворті-Груп» та «Гідросила-Груп» Павлу Штутману.

переглядів: 451
20:24

Основні транспорті магістралі Кропивницького розчищено від снігу. Тепер комунальники мають більше уваги приділити прилеглим вулицям та провулкам, а також приватному сектору. Особливо ретельно слід прибрати зупинки громадського транспорту. Таке завдання поставив перед працівниками комунальних підприємств у понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 714
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.49818 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua