МЕНЮ


09:14

Пологовий будинок №1, що в Кропивницькому, майже готовий набути статусу перинатального центру другого рівня надання медичних послуг. Новим обладнанням, що має бути в такому закладі, він укомплектований на 85 відсотків.

переглядів: 521
09:10

На території пологового будинку №1 відбулась зустріч секретаря міської ради Андрія Табалова, заступника міського голови Олександра Мосіна, керівника комунального підприємства “Благоустрій” Олега Радченка з громадськими активістами з приводу обрізання та вирубування дерев у Кропивницькому.

переглядів: 461
09:09

У школі № 17, що в Кропивницькому, будівельники майже завершили капітальний ремонт спортивного залу, невдовзі їхні колеги розпочнуть там зводити газову котельню, яка обігріватиме як школу, так і три сусідніх дитячих садочки.

переглядів: 405
09:08

Працівники управління розвитку транспорту і зв’язку міської ради мають щодня контролювати якість перевезень пасажирів в обласному центрі. На цьому наголосив у понеділок на апаратній нараді Андрій Табалов.

переглядів: 456
09:08

Комунальникам слід негайно братися за прибирання вулиць, парків та скверів Кропивницького. Таке завдання поставив перед ними у понеділок на апаратній нараді секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 453
09:04

У переддень святкування 8 Березня, коли все жіноцтво країни прийматиме вітання від сильної половини людства, кореспондент “Вечірньої газети” перейнявся проблемою гендерної рівності. Нині у міській раді Кропивницького із 43 народних обранців – лише п’ять представниць прекрасної половини людства. Однак це стало для них лише поштовхом до об’єднання та більш активних дій. Зокрема, жінки-депутати створили міжфракційне об’єднання “Рівні можливості”.

переглядів: 454
09:03

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького визначив управлiння зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення юридичною особою, вiдповiдальною за укладання договорiв iз пiдприємцями на розмiщення та перебування відкритих лiтнiх майданчикiв на об’єктах благоустрою міста та затвердив форму типового договору.

переглядів: 440
09:02

Погоджено і проект рішення міської ради “Про затвердження програми соціальної підтримки розвитку та становлення сімей, дітей та молоді м. Кропивницького на 2017 рік”.

переглядів: 476 / коментарі (1)
09:01

Члени виконкому погодили проект рішення міської ради “Про затвердження програми розвитку галузі охорони здоров’я м. Кропивницького на 2017–2020 роки”.

переглядів: 401
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.42992 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua