МЕНЮ


11:18

Сім одиниць техніки, закупленої за кошти міського бюджету, презентували комунальники на площі перед міською радою Кропивницького восьмого лютого.

переглядів: 493 / коментарі (2)
11:13

Телевізійні репортажі із зони проведення АТО, зокрема зі стражденної Авдіївки, дають можливість побачити жахи війни. Але не відчути її кривавий подих. Його жар довелося пізнати на собі нашим землякам, які другого лютого привезли з Кропивницького до Авдіївки продукти, що за прикладом і закликом міського голови Андрія Райковича надали для авдіївців керівники виробничих і торговельних підприємств нашого міста.

переглядів: 414 / коментарі (2)
11:12

Андрій Райкович під час спілкування з журналістами після апаратної наради підкреслив, що працює на громаду й не займається великою політикою.

переглядів: 397
11:12

Управління транспорту міської ради має «розвантажити» найпопулярніші пасажирські маршрути міста. Таке завдання спеціалісти профільного управління отримали на апаратній нараді від міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 425
11:11

На апаратній нараді Андрій Райкович наголосив на необхідності впровадження дієвого і системного контролю за якістю і термінами виконання ремонтних робіт на будівельних об’єктах у соціальних закладах обласного центру.

переглядів: 510
11:10

Комунальний порядок у місті має лишатися пріоритетом у діяльності комунальних служб. На цьому на апаратній нараді в міській раді наголосив Андрій Райкович.

переглядів: 387
11:09

Протягом січня – лютого звітують перед громадськістю про виконану роботу заступники міського голови Кропивницького, а також керівники виконавчих органів міської ради. Зокрема, сьомого лютого звітувала на прес-конференції керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко. Підбивши підсумки роботи за 2016-й, вона озвучила плани на рік нинішній.

переглядів: 379
11:08

Уже вдруге в міській раді Кропивницького відбулось засідання комітету доступності, на якому були присутні, окрім посадовців виконавчих органів міської ради, і представники громадських організацій, в які об’єднались люди з обмеженими фізичними можливостями. Головував заступник міського голови Олександр Грабенко.

переглядів: 404
11:07

З поважною датою – 103-ю річницею від дня народження – привітала кропивничанку Ганну Григор’єву заступник міського голови Наталія Дзюба. Вона передала довгожительці найщиріші вітання від міського голови Андрія Райковича та вручила їй подарунки та грошову допомогу.

переглядів: 370
1 2 »
pgt 0.44191 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua