МЕНЮ










08:34

Учора наше місто зустріло учасників делегації, яка прибула, щоб ознайомитися з організацією у нас надання медичних послуг та паліативної допомоги. Дводенний захід проходить у рамках національної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіху».

переглядів: 415
08:33

Тринадцятого лютого міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з членами Батьківської ради – спільноти, до якої входять активні кропивничани, чиї діти відвідують дитсадки й навчаються у школах.

переглядів: 302
08:32

Багафункціональні тракторці марки ХТЗ зі змінним навісним обладнанням планують закупити для житлово-експлуатаційних організацій у міській раді Кропивницького.

переглядів: 409
08:30

Комунальникам Кропивницького поставлено завдання – як тільки зійде сніг, розпочати генеральне прибирання в місті. Згодом до них долучаться й підприємства, установи та організації.

переглядів: 328
08:28

Приділити особливу увагу розчищенню від криги та снігу пішохідних переходів, а також вулиць на околицях Кропивницького доручив комунальникам на апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 318
08:28

Чиновники мають з належною увагою ставитись до мешканців міста, особливо до інвалідів, учасників АТО і ветеранів війни. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 359
08:27

Відтепер засідання виконавчого комітету міської ради можна дивитись онлайн.

переглядів: 370
08:25

Виконавчий комітет міської ради на засіданні 14 лютого розглянув доволі резонансне питання – про підвищення вартості проїзду в маршрутках. На засіданні були присутні депутати міської ради, представники підприємств-перевізників, громадської ради та інші.

переглядів: 385
08:22

Тривають звіти заступників міського голови. Цього разу з журналістами спілкувалася Наталія Дзюба, яка опікується соціальною сферою Кропивницького. У прес-конференції також взяли участь керівники профільних управлінь та відділів міської ради.

переглядів: 407
1 2 »
pgt 0.42286 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua