МЕНЮ


14:52

У Кропивницькому після капітальних ремонтів урочисто відкрито спортивні зали у трьох школах – №№ 17, 4 та 23.

переглядів: 471
14:48

У Кропивницькому зірвано чергове засідання сесії міської ради.

переглядів: 505
14:47

Уранці 24 березня міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із журналістами стали свідками того, як завдяки «тривожній» кнопці водій тролейбуса може викликати наряд поліції охорони.

переглядів: 445
14:46

Завершено розгляд апеляційної скарги, поданої кропивницькою прокуратурою на рішення Ленінського районного суду стосовно секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова. Суд ухвалив залишити апеляційну скаргу прокуратури без задоволення, а рішення Ленінського районного суду – без змін.

переглядів: 494
14:46

Більшістю голосів виконавчий комітет міської ради Кропивницького 28 березня встановив нові тарифи (окремо для житлових будинків і гуртожитків) для чотирьох міських ЖЕО і ЖЕКу № 9. На цьому ж засіданні виконкому прийнято рішення про закінчення в місті опалювального сезону.

переглядів: 582
14:45

Начальник міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександр Вергун на апаратній нараді в міській раді 27 березня розповів про виконання Програми розвитку міського пасажирського транспорту і зв’язку за 2016 рік та стан пасажирських перевезень

переглядів: 459
14:45

Земельні питання ніколи не вирішуються швидко. Для того, щоб отримати земельну ділянку під гараж, будівництво чи ведення садівництва, кропивничанин повинен пройти довгу бюрократичну процедуру – звернутися до кількох управлінь міської ради, отримати низку дозволів, надати підтвердження, що він має право на цю земельну ділянку й таке інше. Однак у нашому місті є значно більші гальма, ніж бюрократична машина. У Кропивницькому все може зупинитися на розгляді питання членами депутатської постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Двічі протягом кількох тижнів ця комісі

переглядів: 469
14:44

За три тижні до Великодня (його цьогоріч і православні, і католики святкуватимуть 16 квітня) посадовці міської ради й керівники релігійних конфесій міста обговорили в міській раді, що потрібно зробити, аби містяни зустріли свято без неприємних несподіванок.

переглядів: 407
14:43

На щовівторковій прес-конференції в міській раді Кропивницького напередодні Всесвiтнього дня поширення iнформацiї про проблему аутизму, який відзначають другого квітня, ішлося про реалії та перспективи надання допомоги дітям-аутистам.

переглядів: 437
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.30345 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua