МЕНЮ


07:39

Близько 120 мешканців мікрорайону Кущівки, що в Кропивницькому, найближчим часом матимуть власні городні ділянки. Отримати землю їм допоміг депутат міської ради Кропивницького, голова депутатської фракції політичної партії «Рідне місто» Олександр Шамардін.

переглядів: 1003
10:07

Днями до Мiжнародного дня людей з синдромом Дауна обласна громадська органiзацiя матерiв дiтей-iнвалiдiв та iнвалiдiв «Серце матерi» влаштувала для «сонячних» дiтей свято «Синдром сонячної доброти». Захiд вiдбувся у тайм-клубi «Берлога». Про це повідомляє сайт "Рідний край".

переглядів: 1153
10:01

Стеновые панели, изготовленные из экокожи, являются чрезвычайно популярным отделочным материалом, использующимся для оформления современных интерьеров любых типов помещений. Благодаря их использованию жилая квартира или коммерческий объект имеет презентабельный внешний вид, отличается удобством и функциональностью.

переглядів: 996
19:58

Почему люди выбирают солнцезащитные очки Polaroid? Выбору Polaroid способствуют многие факторы, обобщим их и выведем формулу успеха данных солнцезащитных очков.

переглядів: 1423
12:35

Обговоренню шляхів співпраці учасників бойових дій з органами місцевого самоврядування та представленню напрацьованих рекомендацій до міської комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції на сході країни був присвячений "круглий стіл", який відбувся 20 березня у приміщенні міської ради. Співорганізаторами заходу були громадська організація "Спільна дія" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках реалізації проекту, спрямованого на залучення учасників АТО до формування міських програм соціалізації та адаптації та відділ соціальної підтримки населення міської ради Кропивницького.

переглядів: 1228
12:10

Уже давно ни для кого не является секретом, что при покупке квартиры всегда приходится доплачивать некую плавающую сумму. Особенно большие переплаты ожидают тех, кто приобретает жилье в новостройках.

переглядів: 1025
12:36

Активная продажа новостроек в Одессе по самым низким ценам с котлована или дороже на поздних этапах строительства

переглядів: 1147
08:25

Спілкування із собаками корисне для дітей, воно заохочує їх до добра і турботи про ближніх, але це спілкування потрібно чітко контролювати.

переглядів: 1296
17:07

Мы рады приветствовать на этих страницах любителей аутентичной обуви от ведущих брендов. Прямо в эти минуты мы предлагаем Вашему вниманию уникальный продукт. Это легкие и комфортные кроссовки от Адидас. Хотите узнать больше об этой модели? Тогда читайте данный обзор – будет очень интересно.

переглядів: 1161
« 1 2 3 4 »
pgt 1.09593 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua