МЕНЮ


07:23

В Національній спілці журналістів України
видали спеціальну газету на захист друкованих
ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські
газети». Спілка і газетярі протестують проти
різкого підвищення тарифів на доставку преси,
яке анонсувало державне підприємство зв’язку
«Укрпошта», та може бути затверджено наказом
Мінінфраструктури на початку квітня.

переглядів: 1420
07:11

Транспортний патруль у Кропивницькому продовжує перевірки на маршрутах роботи громадського транспорту щодо дотримання умов договорів на право перевезення пасажирів та відповідності діяльності паспортам маршрутів.

переглядів: 1691
07:10

У Кропивницькому відзначили 25-ту річницю від дня заснування Служби Безпеки України. Поздоровити керівництво та особовий склад зі святом завітали представники обласної та міської влади.

переглядів: 1372
07:08

Муніципальний патруль у Кропивницькому активно взявся за ліквідацію стихійної торгівлі біля Центрального ринку. Вчора він чергував тут протягом всього дня.

переглядів: 1362
07:06

У міській раді Кропивницького відбулося засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста. Було винесено 52 питання щодо встановлення пріоритетів на місця розміщення рекламних носіїв та продовження терміну дії дозволів.

переглядів: 1114
07:04

Власники пунктів прийому брухту, приймаючи двигуни ліфтів та кришки комунікаційних люків, виправдовуються: злодії настільки знахабніли, що представляються працівниками комунальних підприємств, які принесли те, що вже вийшло з ладу.

переглядів: 1108
06:44

Незважаючи на попереджувально-роз’яснювальну роботу в навчальних закладах області, яку постійно проводить ПАТ «Кіровоградобленерго», із настанням канікул збільшується кількість прикрих випадків, пов’язаних з ураженням дітей електрострумом.

переглядів: 912
15:41

Всім відомо, що переїзд справа вельми клопітка. А переїзд за кордон - тим більше. Впоратися з цим нелегким завданням можуть тільки справжні професіонали, здатні забезпечити перевезення особистих речей за кордон в найкоротші терміни, з гарантією збереження вантажу і його вчасною доставкою за вказаною адресою

переглядів: 1066
08:29

Обстеживши технічний стан підвальних та деяких інших приміщень багатоквартирних житлових будинків на вулиці Кременчуцькій (№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), які обслуговує ЖЕО № 1 (керівник – Світлана Ковальова), виїзна комісія на чолі із заступником начальника Головного управління житлово-комунального господарства міськради Тетяною Савченко надасть свої висновки в акті огляду будинків.

переглядів: 1308
« 1 2 3 4 »
pgt 0.78399 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua