МЕНЮ


13:20

Для лиц, которые впервые в этом году будут подавать электронные декларации, срок продлен до 1 мая 2017 года. Об этом сообщил автор инициативы, народный депутат, заместитель главы Комитета Верховной Рады по вопросам правовой политики и правосудия Сергей Алексеев, передает УНН со ссылкой пресс-службу «УДАР».

переглядів: 2112
11:15

Сьогодні під час спілкування із журналістами міський голова Андрій Райкович пообіцяв поновити роботу соціального таксі. Це буде зроблено в рамках програми розвитку пасажирського транспорту в Кропивницькому на 2017-ий рік.

переглядів: 2100
11:10

Завершено розгляд апеляційної скарги, поданої кропивницькою прокуратурою на рішення Ленінського районного суду стосовно секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова. Суд ухвалив залишити апеляційну скаргу прокуратури без задоволення, а рішення Ленінського районного суду без змін.

переглядів: 2075
10:44

Сьогодні зранку із тролейбусу, що стояв на кінцевій зупинці на Лісопарковій у Кропивницькому за допомогою тривожної кнопки було зроблено виклик поліції.

переглядів: 1960
07:23

В Національній спілці журналістів України
видали спеціальну газету на захист друкованих
ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські
газети». Спілка і газетярі протестують проти
різкого підвищення тарифів на доставку преси,
яке анонсувало державне підприємство зв’язку
«Укрпошта», та може бути затверджено наказом
Мінінфраструктури на початку квітня.

переглядів: 1867
07:11

Транспортний патруль у Кропивницькому продовжує перевірки на маршрутах роботи громадського транспорту щодо дотримання умов договорів на право перевезення пасажирів та відповідності діяльності паспортам маршрутів.

переглядів: 2130
07:10

У Кропивницькому відзначили 25-ту річницю від дня заснування Служби Безпеки України. Поздоровити керівництво та особовий склад зі святом завітали представники обласної та міської влади.

переглядів: 1858
07:08

Муніципальний патруль у Кропивницькому активно взявся за ліквідацію стихійної торгівлі біля Центрального ринку. Вчора він чергував тут протягом всього дня.

переглядів: 1816
07:06

У міській раді Кропивницького відбулося засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста. Було винесено 52 питання щодо встановлення пріоритетів на місця розміщення рекламних носіїв та продовження терміну дії дозволів.

переглядів: 1303
1 2 »
pgt 0.4668 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua