МЕНЮ


06:39

Найпоширеніші запитання, що виникають під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування.

переглядів: 621 / коментарі (1)
06:38

“Ви відчуваєте занепокоєння, виходячи з дому? У вас виникає непереборне бажання повернутися і ще раз окинути поглядом свою домівку, щоб переконатися, що там усе в порядку? Якщо хочете знати, що відбувається у вашому будинку й біля нього, коли ви далеко, камери стеження допоможуть вам у цьому! Відеоспостереження ”бачить" всіх, хто підходить до ваших дверей, а запис допоможе скласти фоторобота правопорушника..." – обіцяє реклама засобів відеозапису.

переглядів: 170
06:37

Позаминулого тижня в Кропивницькому на зупинках громадського транспорту «Головпоштамт» і «Готель «Київ» було встановлено два електронних табло, які інформують про час прибуття тролейбусів.

переглядів: 417
06:34

Чи помічали ви, наскільки світ навколо нас різнокольоровий? Напевно, більшість дорослих через швидкий темп життя не бачить яскравих барв навколо. Але діти помічають усе.

переглядів: 179
06:55

Навіть той, хто не цікавиться місцевою політикою, напевне, чув про те, що в Кропивницькому 21 лютого було зірвано засідання сесії міської ради. Дехто із кропивничан – особливо ті, хто дізнався про ці події від депутатів на своїх округах, які пропонували альтернативний порядок денний із чотирьох питань, були переконані: ці депутати – праві. Адже хотіли першочергово розглянути такі важливі для громади рішення – скасування нових тарифів на проїзд у громадському транспорті, зменшення ставки єдиного податку. Чому тільки ці питання хотіли залишити? Бо боялися, що до них справа не дійде, що вони «загубляться» у ста питаннях, винесених на розгляд депутатського корпусу. Однак результати засідання сесії, що відбулося у середу, 15 березня, – яскраве тому заперечення.

переглядів: 438 / коментарі (1)
06:54

Минулої суботи міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів виїзний прийом громадян на Великій Балці.

переглядів: 293
06:53

Керівники комунальних підприємств Кропивницького продовжують звітувати про роботу перед громадськістю. Цього вівторка це зробили керівники КП «Кіровоград-Благоустрій» та «Міськсвітло» Олег Радченко і Дмитро Тоток.

переглядів: 379 / коментарі (1)
06:52

14 березня міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов покладанням квітів на алеї Пам’яті на Фортечних валах вшанували подвиг українських добровольців. В урочистостях взяли участь військовослужбовці, ветерани АТО, інші містяни.

переглядів: 284
06:51

Минулої п’ятниці минув рік, як у міській раді працює “гаряча“ лінія міського голови. За цей час і влада, і кропивничани встигли переконатися в її ефективності. Колцентр, де акумулються звернення громадян, даються на них відповіді, оснащений сучасною технікою, тут досвідчені й уважні працівники.

переглядів: 324
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.38618 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua