МЕНЮ


06:40

У Кропивницькому, у відділі мистецтв обласної бібліотеки імені Д. Чижевського, стартував фестиваль печворку «Клаптикова мозаїка». Діють відразу три виставки клаптикового шиття – сумок, картин, а також ковдр та панно.

переглядів: 245
08:26

Третього березня в Кропивницькому розпочав роботу транспортний патруль, до складу якого увійшли представники міського управління розвитку транспорту і зв’язку, обласного управління Укртрансбезпеки та члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

переглядів: 222
08:21

Напередодні Міжнародного жіночого дня міський голова Андрій Райкович привітав представниць прекрасної статі з цим святом.

переглядів: 238
08:20

Останнім часом від мешканців селища Нового до керівництва міської ради Кропивницького надходить чимало скарг на роботу перевізника ФОП “Баркар”. На це звернув увагу на нараді з керівниками комунальних підприємств, куди були запрошені й представники інших управлінь міської ради, заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 243
08:17

Двісті третій день народження Тараса Шевченка в Кропивницькому розпочали відзначати задовго до дев’ятого березня. Цього ж дня біля пам’ятника Кобзареві відбувся врочистий мітинг з нагоди свята.

переглядів: 261
08:17

Усе частіше до кропивницької міської влади, в тому числі на “гарячу” лінію міського голови звертаються мешканці міста з приводу підвищення ціни на хліб.

переглядів: 256
08:16

На початку тижня, шостого березня, Кропивницький відвідав на запрошення народного депутата України Олександра Горбунова міністр культури України Євген Нищук, який зустрівся в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького з мистецькою спільнотою нашого міста, аби обговорити ідею проведення в ньому мистецького фестивалю.

переглядів: 300
08:10

У день святкування п’ятої річниці центру соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів до цього комунального закладу завітало чимало гостей. Серед них були секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, голова піклувальної ради Олександр Шамардін, депутати міської та районних рад, керівники виконавчих органів Фортечної та Подільської рад у Кропивницькому, члени громадських організацій. Також були присутні батьки та їхні діти з особливими потребами.

переглядів: 259 / коментарі (1)
08:09

Керівники комунальних підприємств Кропивницького продовжують звітувати перед громадою. Сьомого березня із журналістами спілкувалася начальник ЖЕО №4 Людмила Запорожець.

переглядів: 460
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.4024 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua