МЕНЮ


08:09

У грудні 2013 року обласний центр приєднався до європейської ініціативи угода мерів, що стало поштовхом до активнішого енергетичного розвитку Кропивницького. Що зроблено на сьогоднішній день, розповів на апаратній нараді у понеділок начальник управління економіки міської ради Андрій Паливода.

переглядів: 458
08:06

Цього року знижки на комунальні послуги отримають дев’ять з п’ятнадцяти мільйонів українських родин. З бюджету країни на субсидії планують витратити понад 50 мільярдів гривень, проте з часом ця цифра тільки зростатиме. Електроенергія вже подорожчала, на підході – зростання тарифів на воду. Крім того, уряд також має переглянути тариф на газ для населення, від якого залежить вартість опалення і гарячої води. Нижче – найактуальніше про субсидії.

переглядів: 352
08:05

Держконцерн “Укроборонпром” долучить до програми імпортозаміщення та виконання державного оборонного замовлення підприємства Кіровоградської області. Відповідний меморандум про співпрацю підписали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та заступник генерального директора концерну Володимир Коробов.

переглядів: 181
08:05

Як повідомили у прес-службі УДМС Укрaїни в Кіровогрaдській облaсті, в регіоні збільшилaсь кількість підрозділів упрaвління Дeржaвної мігрaційної служби Укрaїни, дe можнa оформити пaспорт громaдянинa Укрaїни у формі кaртки тa пaспорт громaдянинa Укрaїни для виїзду зa кордон.

переглядів: 332
08:04

Львiвський міський голова Андрiй Садовий звернувся до голови Кiровоградської облради Олександра Чорноiваненка з проханням захоронити частину вiдходiв мiста Лева на Кiровоградщини.

переглядів: 182
08:02

2017-й для художньо-меморіального музею О.Осмьоркіна ознаменований 125-річчям видатного земляка – художника і педагога Олександра Осмьоркіна.

переглядів: 248
08:02

На прес-конференції поділився інформацією щодо стану справ на КП “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” його директор Юрій Вісяников. Мова йшла також про утримання і благоустрій міських кладовищ та меморіального комплексу на Фортечних валах.

переглядів: 248
07:58

В обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відкрилась виставка хобі медичних працівників кропивницьких закладів охорони здоров‘я “Їхнє друге покликання”. На виставці презентовано роботи у різних техніках, які створили чотири майстрині.

переглядів: 246
07:49

У галереї «Єлисаветград» у Кропивницькому, якщо я не помиляюсь, така грандіозна експозиція, що супроводжується довгоочікуваним вернісажем, в цьому році перша. Називається вона “Море акварелі” і є не лише всеукраїнською, а міжнародною, оскільки тут представлено кілька робіт зарубіжних художників.

переглядів: 273
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.43281 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua