МЕНЮ


07:34

Ходою від площі Героїв Майдану до пам’ятника ліквідаторам і жертвам аварії на ЧАЕС, мітингом та покладанням квітів 26 квітня чорнобильці й інші кропивничани вшанували загиблих і померлих під час приборкання «мирного» атома.

переглядів: 899
07:31

Міська влада готова до конструктивного діалогу з усіма політичними силами, вона відкрита для громади, але не дозволить, щоб політиканство і популізм окремих місцевих політиків дестабілізували ситуацію в місті та зашкодили соціально-економічному розвитку обласного центру. На цьому міський голова Кропивницького Андрій Райкович неодноразово наголошував під час нашої з ним розмови з приводу ситуації, яка склалася в міській раді, зокрема з приводу саботажу частиною депутатів сесій.
А інформаційним приводом для розмови стало засідання громадської ради при виконавчому комітеті. Під час нього ця група депутатів знову вимагала виконати так званий меморандум, який вона склала.

переглядів: 1988
07:30

Громада чекає від депутатів конструктивної роботи і засуджує те, що частина із них не виконує своїх прямих обов’язків, не ходячи на сесії. На цьому наголошував секретар міської ради Андрій Табалов і минулого тижня на засіданні громадської ради, і на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 717
07:29

Про вимоги частини депутатів міської ради, які відмовляються брати участь у сесійних засіданнях, доки не буде виконано їхній меморандум, говорилося вже багато. Але давайте спробуємо, пройшовшись по кожному пункту, дати відповідь на запитання, чи матиме громада Кропивницького реальну користь від виконання всіх цих вимог і чи насправді існують проблеми, яких вони стосуються?

переглядів: 818
07:28

Минулого тижня налагодити діалог між представниками депутатської більшості і так званої опозиції зробили спробу члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Вони зібралися на засідання 20 квітня, запросили на нього представників усіх депутатських фракцій та спробували розібратися: чому частина депутатів не ходить на сесії і як вирішити цю проблему. Аргументи висловили всі бажаючи, однак по суті діалогу не вийшло.

переглядів: 2514
07:27

У Кропивницькому після снігу і дощу, що пройшли на минулому тижні, дорожники повернулися до ремонту міських доріг і прибудинкових територій. Нещодавно, як повідомляла «ВГ», міський голова Андрій Райкович проінспектував полагоджені прибудинкові території на Новомиколаївці та на вулиці Волкова. А зараз готується під укладку асфальту внутрішній квартальний проїзд до вулиці Ціолковського.

переглядів: 694
07:27

У мiськiй радi Кропивницького 26 квітня вiдбулося засiдання конкурсної комiсiї з визначення найкращого варiанта адресних табличок для замiни наявних пiсля декомунiзацiї та оновлення пошкоджених.

переглядів: 876
07:26

25 сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які мають дітей віком до 18 років, а у разі навчання дітей у вищих навчальних закладах – до 23 років, отримуватимуть по 1500 гривень на кожну дитину. Таке рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького 25 квітня.
Нараховується матеріальна допомога у розмірі із січня 2017 року

переглядів: 782
07:25

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького прийняв рішення про створення комісії зі встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

переглядів: 749
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.31154 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua