МЕНЮ
15:34

Газобетонные блоки имеют низкую прочность на сжатие и изгиб. Но несмотря на это используются для возведения несущих стен в малоэтажных зданиях, надежность которых во многом зависит от правильного выбора перекрытий.

переглядів: 233
15:21

Сьогоднішнє засідання сесії міської ради Кропивницького розпочалося із мітингу перед приміщенням міськради. Своє обурення з приводу того, що частина депутатів постійно зриває сесії, прийшли висловити жителі міста. У першу чергу ті, хто реально постраждав через той бойкот.

переглядів: 411
08:35

Центр розвитку місцевого самоврядування офіційно відкрив 5 квітня в Кіровоградській області перший із своїх 24 регіональних центрів, які працюватимуть у всіх областях країни за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

переглядів: 461
07:42

Блискавка є одним з небезпечних природних явищ, яке може завдати значних матеріальних збитків та навіть спричинити смерть людини.

переглядів: 308
« 1 2
pgt 0.82187 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua