МЕНЮ


06:13

У вівторок мало відбутися чергове засідання сесії міської ради Кропивницького, однак свої депутатські робочі місця зайняли тільки члени фракцій «Опоблок», «Наш край», «Рідне місто», «УКРОП» (без одного депутата) та два депутати БПП. «Батьківщини», “Свободи”, “Самопомочі”, Радикальної партії Ляшка та більшої частини фракції БПП не було.

переглядів: 530
06:12

Ситуація, що склалася у міській раді Кропивницького, набуває гостроти. Її роботу заблоковано, і вона не може ухвалювати важливі для громади та життєдіяльності міста рішення. Чому така ситуація виникла, чи й справді причина бойкоту з боку опозиції – у невиконанні міським головою, секретарем міської ради та більшістю депутатів озвучених нею вимог і як буде вирішувати цю проблему міська влада? Ці запитання «ВГ» адресувала міському голові Андрію Райковичу.

переглядів: 558
06:12

Таке доручення дав міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 551
06:11

Рейди муніципального патруля дають результати – стихійних торговельників, принаймні в Кропивницькому біля Центрального ринку, поменшало, але вони все ще є. Жінки ховаються на вході у ринок, дехто з них перейшов на інший бік, до приміщення магазину «Сільпо». Тож боротьбу зі стихійною торгівлею слід посилити. На це звернув увагу на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 493
06:11

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького дало старт першим тендерним процедурам на ремонт дорожнього покриття в обласному центрі. Як повідомив начальник управління Віктор Кухаренко на нараді з керівниками комунальник підприємств, першими об’єктами, по яких відкрито електронні торги, стали вулиця Авіаційна і провулок Маріупольський.

переглядів: 495
06:10

На календарі – квітень, і сама назва місяця спонукає до активного озеленення міста. Необхідно подбати про висадку клумб, квітників, алей у скверах і парках, зробити місто гарним і ошатним. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 533
06:10

Як уже повідомляла «ВГ», з ініціативи міського голови Андрія Райковича та відповідно до програми розвитку транспорту, затвердженої рішенням міської ради, для Кропивницького буде придбано двадцять автобусів великої місткості.

переглядів: 579
06:07

День депутата в міській раді, що пройшов п’ятого квітня, був присвячений розвитку фізкультури та спорту, дитячим і спортивним майданчикам та діяльності управління патрульної поліції міста Кропивницького.

переглядів: 496 / коментарі (1)
06:07

У Кропивницькому реалізується урядова програма “Доступні ліки”, що стартувала в Україні 1 квітня. Згідно з Програмою, хворі можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та діабет другого типу.

переглядів: 466
1 2 3 »
pgt 0.45158 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua