МЕНЮ


08:23

Учора в Кропивницькому з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Темою поїздки була медицина – медична реформа, хід реалізації програми «Доступні ліки», якість надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.

переглядів: 552
08:22

Перевірити хід будівництва та якість робіт на будівельний майданчик, що на вулиці Генерала Жадова у Кропивницькому, у понеділок завітав міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 733
08:21

Апаратну нараду в понеділок міський голова Андрій Райкович розпочав з аналізу весняного прибирання у Кропивницькому.

переглядів: 534
08:21

На всіх цвинтарях міста та меморіальних місцях до великодніх свят наведуть лад. На цьому на апаратної нарадій нараді у понеділок наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 522
08:15

Із ремонтами доріг у Кропивницькому зволікати не будуть. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович наказав комунальникам активізуватися та приступити до масштабних робіт.

переглядів: 600
08:13

Міський голова Андрій Райкович узяв на себе відповідальність провести сесію без депутатів-прогульників.

переглядів: 2549
08:09

На конкурс, оголошений міськрадою, надійшло 96 проектів, найкращі з яких можна буде реалізувати в Кропивницькому за рахунок громадського бюджету. Ідеї різноманітні – від запровадження енергоефективних заходів (утеплення закладів бюджетної сфери, встановлення пластикових вікон, реалізація енергоаудиту споруд тощо) до благоустрою, озеленення територій, розвитку в місті спортивної інфраструктури, поліпшення дозвілля містян, а також облаштування територій для вигулу домашніх собак тощо.

переглядів: 542
08:09

Виконавчий комітет міської ради затвердив коефіцієнт співвідношення безплатно перевезених пасажирів до платних у міському електричному транспорті загального користування на 2017 рік, який становить 4,3. У минулому році цей коефіцієнт був 4,8, що свідчить про зростання кількості платних пасажирів.

переглядів: 547 / коментарі (1)
08:08

З 20 квітня у Кропивницькому стартує конкурс на кращий проект пам’ятного знака чи композиції на честь Героїв Майдану. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради.

переглядів: 682
1 2 3 »
pgt 0.44596 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua