МЕНЮ


07:08

Про соціальну відповідальність бізнесу в нас прийнято згадувати виключно напередодні виборів, і пов‘язується це поняття в свідомості людей, перш за все, з благодійністю, допомогою соціально не захищеним верствам суспільства або з дрібним ремонтом в під‘їздах. А ось про соціальну відповідальність як складову філософії бізнесу, як систему принципово нових економічних відносин соціуму ми говорили з головою Наглядової ради «Корпорації ХХІ століття» Ларисою Онул.

переглядів: 272
07:19

У Кропивницькому триває створення гемодіалізного та інсультного центрів.

переглядів: 599
07:11

У нашому місті вшановували кращих спортсменів та активістів фізкультурного руху з усієї області. В урочистостях взяв участь і секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

переглядів: 475
07:10

Питання забезпечення належного температурного режиму в закладах освіти і охорони здоров’я у Кропивницькому на період різкого похолодання стало предметом обговорення на нараді міського голови Андрія Райковича 19 квітня.

переглядів: 393
07:10

З 18 квітня кропивничани можуть віддати свій голос за один із проектів міської програми “Громадський бюджет”.
Голосування можна здійснити двома способами. Зокрема, зайшовши на сайт міської ради, де у розділі “Громадянам” є пункт “Громадський бюджет”, та ідентифікувавши себе через код BANK ID.

переглядів: 361
07:08

З першого квітня, як тільки почала діяти державна програма “Доступні ліки”, у Кропивницькому вже виписано 1302 рецепти на ліки, вартість яких відшкодовується з бюджету. Найбільше з них – на ліки від серцево-судинних захворювань. Відпуск лікарських препаратів за цими рецептами здійснюється у 32 аптеках і 9 аптечних пунктах міста.

переглядів: 398
07:08

У середу у міській раді Кропивницького відбулось чергове засідання робочої групи з розробки нової редакції статуту територіальної громади міста під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

переглядів: 365
07:07

Більше десятка громадян прийшли до міської ради на особистий прийом до міського голови Андрія Райковича минулої п’ятниці, 14 квітня.

переглядів: 370
07:04

До річниці Чернобильської катастрофи у Кропивницькому завершать реконструкцію пам’ятника “Жертвам Чорнобиля”. Таке доручення комунальникам дав міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 392
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.41973 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua