МЕНЮ


08:00

У переддень Пасхи, 13 квітня, на площі перед міською радою Кропивницького відбувся фестиваль «Великоднє диво».

переглядів: 252
07:54

Незадовго до Великодня, у середу, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав рідних загиблих та полонених учасників АТО зі святом.

переглядів: 1887
07:43

У Чистий четвер кропивничани відгукнулись на заклик міської влади та вийшли прибрати місто. У парку Космонавтів на вулиці Київській трудились працівники виконавчих органів міської ради та комунального підприємства “Теплоенергетик”. Перед цим комунальники покосили там дику поросль. А прибрати її, минулорічне листя та побутове сміття, залишене відпочивальниками – то завдання учасникам прибирання. Всіх бажаючих потрудитись на благо громади забезпечили інвентарем, доріжками парку курсували трактори та інша спеціалізована техніка. Люди вправно орудували граблями та лопатами.

переглядів: 226
11:48

У місті Дніпрі протягом 24 – 26 березня на сценах Дніпропетровської обласної філармонії та коледжу культури і мистецтв пройшов VI Всеукраїнський фестиваль творчості дітей та молоді «Березень! Канікули!», на який завітали 25 колективів з Києва, Одеси, Хмельницького, Кропивницького, Вінниці, Тернополя, Чернівців, Львова, Рівного, Миколаєва, Запоріжжя, Кривого Рогу, Дніпра та інших міст.

переглядів: 425
11:44

В останній день березня в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгуаза з ініціативи директора школи Євгенії Малявкіної та за підтримки відділу культури і туризму міської ради відбулася надзвичайно приємна подія – творча зустріч з відомою сучасною композиторкою.

переглядів: 423
06:13

У вівторок мало відбутися чергове засідання сесії міської ради Кропивницького, однак свої депутатські робочі місця зайняли тільки члени фракцій «Опоблок», «Наш край», «Рідне місто», «УКРОП» (без одного депутата) та два депутати БПП. «Батьківщини», “Свободи”, “Самопомочі”, Радикальної партії Ляшка та більшої частини фракції БПП не було.

переглядів: 516
06:12

Ситуація, що склалася у міській раді Кропивницького, набуває гостроти. Її роботу заблоковано, і вона не може ухвалювати важливі для громади та життєдіяльності міста рішення. Чому така ситуація виникла, чи й справді причина бойкоту з боку опозиції – у невиконанні міським головою, секретарем міської ради та більшістю депутатів озвучених нею вимог і як буде вирішувати цю проблему міська влада? Ці запитання «ВГ» адресувала міському голові Андрію Райковичу.

переглядів: 541
06:12

Таке доручення дав міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 536
06:11

Рейди муніципального патруля дають результати – стихійних торговельників, принаймні в Кропивницькому біля Центрального ринку, поменшало, але вони все ще є. Жінки ховаються на вході у ринок, дехто з них перейшов на інший бік, до приміщення магазину «Сільпо». Тож боротьбу зі стихійною торгівлею слід посилити. На це звернув увагу на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 477
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.43068 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua