МЕНЮ


06:11

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького дало старт першим тендерним процедурам на ремонт дорожнього покриття в обласному центрі. Як повідомив начальник управління Віктор Кухаренко на нараді з керівниками комунальник підприємств, першими об’єктами, по яких відкрито електронні торги, стали вулиця Авіаційна і провулок Маріупольський.

переглядів: 483
06:10

На календарі – квітень, і сама назва місяця спонукає до активного озеленення міста. Необхідно подбати про висадку клумб, квітників, алей у скверах і парках, зробити місто гарним і ошатним. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 520
06:10

Як уже повідомляла «ВГ», з ініціативи міського голови Андрія Райковича та відповідно до програми розвитку транспорту, затвердженої рішенням міської ради, для Кропивницького буде придбано двадцять автобусів великої місткості.

переглядів: 567
06:07

День депутата в міській раді, що пройшов п’ятого квітня, був присвячений розвитку фізкультури та спорту, дитячим і спортивним майданчикам та діяльності управління патрульної поліції міста Кропивницького.

переглядів: 481 / коментарі (1)
06:07

У Кропивницькому реалізується урядова програма “Доступні ліки”, що стартувала в Україні 1 квітня. Згідно з Програмою, хворі можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та діабет другого типу.

переглядів: 453
06:06

Міська топонімічна комісія під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова на засіданні 31 березня розглянула 17 питань, пов’язаних переважно зі вшануванням пам’яті наших земляків.

переглядів: 309
06:06

З березня минулого року по березень нинішнього на “гарячу” лінію міського голови Кропивницького надійшли 7719 звернень від мешканців міста, з яких позитивно вирішено 3355, дано роз’яснення на 4173 звернення, взято до відома 78. Про це повідомив на апаратній нараді у понеділок помічник міського голови Андрій Лейбенко.
Нинішнього року отримано 1684 звернення. Близько 40 відсотків із них (681 заява) стосувалися житлово-комунального господарства, 12 відсотків (202 заяви) – транспорту та зв’язку. Майже 35 відсотків «комунальних» звернень вирішено позитивно, по решті дано роз’яснення, 74 звернення – на контролі.

переглядів: 202
06:06

Як повідомив у понеділок на нараді з керівниками підприємств житлово-комунальної галузі начальник головного управління ЖКГ міської ради Кропивницького Віктор Кухаренко, попереднє керівництво ЖЕО № 3 за борги через аукціон продало трактор, автовишку та причіп.

переглядів: 218
06:04

Останнім часом хвиля протестів з приводу заборони на хаотичне і масове встановлення автономного опалення у Кропивницькому схлинула. Людям доступно і аргументовано пояснили: опалення в міських житлових будинках робилося з урахуванням цілісності централізованої мережі теплопостачання, а неконтрольоване від’єднання від неї окремих споживачів, як свідчить практичний досвід, призводить до проблем із теплозабезпеченням багатьох помешкань, здорожчання послуги. Однак деякі політичні сили знову почали підбурювати людей, вимагаючи від влади видавати дозволи всім, хто того бажає.

переглядів: 269 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.4276 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua