МЕНЮ


06:04

Фізичні особи – підприємці ІІ групи у Кропивницькому мають сплачувати до бюджету єдиний податок за ставкою лише 10 відсотків від мінімальної заробітної плати, тобто 320 гривень. На цьому наголосив начальник управління економіки міської ради Андрій Паливода на прес-конференції 5 квітня . Але до міської ради надходять скарги від підприємців, що податківці продовжують нараховувати їм єдиний податок у розмірі 20 відсотків.

переглядів: 209
06:03

У черговий раз не відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

переглядів: 180
06:03

Члени робочої групи зі створення статуту територіальної громади міста на своєму засіданні, що відбулося 31 березня, домовилися про наступне її скликання 12 квітня. А вже 27 квітня проект цього статуту має бути підготовлений для розміщення на офіційному сайті міської ради.

переглядів: 164
05:57

У Кропивницькому робляться спроби відкликати депутата міської ради від партії “Самопоміч” Олександра Артюха. Першого квітня у приміщенні будинку Федерації профспілок області відбулося зібрання, на якому розглядалося це питання.

переглядів: 200
05:57

Рік тому повноваження у сфері реєстрації місця проживання особи було передано місцевому самоврядуванню. Створено відповідний виконавчий орган і в міській раді Кропивницького – відділ реєстрації місця проживання особи. Очолює його Катерина Струк, яка розповіла журналістам про результати річної діяльності підрозділу та плани на рік нинішній.

переглядів: 188
05:56

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, обіцяє призупинити дію свого рішення про введення абонплати за газ. Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП.

переглядів: 303
05:56

Групу осіб підозрюють у скоєнні ряду тяжких й особливо тяжких злочинів, скоєних на території Кіровоградської, Вінницької, Миколаївської та Черкаської областей. Серед вилучених поліцією речових доказів – оргтехніка, мобільні телефони, предмети антикваріату, бойові нагороди, а також зброя, набої, транспортні засоби та наркотики. Розмір завданих їм збитків потерпілі оцінюють у понад два мільйони гривень, повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

переглядів: 218
05:52

1 квітня у рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру» представники місцевої влади, силових відомств, волонтери, просто небайдужі мешканці міста, школярі, студенти, військові посадили сорок липок на Набережній Інгулу, з боку вулиці Михайлівської.

переглядів: 279
05:41

З настанням теплих погожих днів кропивничани почали масово наводити лад біля своїх помешкань.

переглядів: 209
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.43562 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua