МЕНЮ


07:35

П’ятий рік поспіль у Кропивницькому відбувається конкурс “Майбутній захисник України” до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. От і нинішнього року 4 травня у Ковалівському парку загони старшокласників місцевих шкіл змагалися у стройовій підготовці, вмінні виконувати команди, речівки та пісні.

переглядів: 257
07:32

Кропивничани закликали депутатів, які не ходять на сесії, виконувати свої обов’язки.

переглядів: 214
07:31

Третього травня на кладовищі правобережної Лелеківки, що в Кропивницькому, врочисто відкрили пам’ятний знак на честь воїнів, які загинули в січні 1944 року, звільняючи село Лелеківку від нацистських загарбників.

переглядів: 176
07:30

Питання соціального захисту населення, виконання відповідних міських програм, а також стан пасажирських перевезень в Кропивницькому обговорювали народні обранці на черговому Дні депутата, який відбувся минулого тижня. Про досягнення та проблеми на ввірених їм ділянках роботи депутатам розповіли начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк та начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міської ради Олександр Вергун.

переглядів: 163
07:29

Територіальна виборча комісія Кропивницького ухвалила рішення про припинення ініціативи відкликання депутата міськради Олександра Артюха. Рішення було прийнято через майже півтори години дискусій.

переглядів: 1400
07:29

На особистий прийом до міського голови Кропивницького Андрія Райковича звернулись восьмеро кропивничан. Вони порушили теми перевезень у громадському транспорті, земельні та комунальні.

переглядів: 178
07:28

Серед пріоритетних напрямків діяльності міського управління економіки, яке очолює Андрій Паливода, – розроблення програм, реалізація яких дасть можливість суттєво економити бюджетні кошти на утримання комунальних закладів освіти, культури, медицини.

переглядів: 247
07:28

Близько 30 тонн львівського сміття вивантажили на полігоні Завадівського сміттєзвалища у Кропивницькому 27 квітня.

переглядів: 1589
07:27

«Вечірня газета» вже повідомляла про жорстке вбивство таксиста, що сталося 27 березня нинішнього року в Кропивницькому. Через два дні по тому поліція затримала підозрюваних у цьому страшному злочині. Одному з них – всього лиш п’ятнадцять років, іншому – двадцять сім… Цих двоє нелюдів заради примарної наживи позбавили життя ще молоду людину (загиблому Жені Орлову було – і навіки залишиться - тридцять один).

переглядів: 211
1 2 »
pgt 0.81857 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua