МЕНЮ


08:53

З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Кропивницькому відбулося чимало подій, присвячених вшануванню загиблих на тодішній і нинішній, російсько-українській, війнах та відзначенню живих захисників України.

переглядів: 309
08:51

Великі автобуси почнуть працювати в Кропивницькому вже у вересні.

переглядів: 347
08:41

Про те, що в Кропивницькому незабаром з’являться великі автобуси, містяни знають і схвалюють. Це підтвердило опитування кропивничан на зупинках громадського транспорту.

переглядів: 337
08:41

Ось уже кілька сесійних засідань поспіль група депутатів міської ради Кропивницького – представники фракцій ВО "Батьківщина", "Самопомочі", "Радикальної партії Олега Ляшка" та частина фракції "БПП "Солідарність" – бойкотують роботу ради, вимагаючи включити до порядку денного питання так званого меморандуму, який вони склали. Засідання наступної, дев’ятої сесії міської ради Кропивницького призначено на 16 травня. Вимоги, вказані у меморандумі, є в порядку денному. Тож чи прийдуть депутати, чи почнуть працювати, як того вимагає громада? Керівництво міської ради сподівається, що так.

переглядів: 256
08:39

Міжнародний день сім’ї відзначається щороку 15 травня. Кожна дитина має право на виховання у сім’ї. Якщо з різних причин родина руйнується, а дитина залишається без турботи та піклування, то її долею опікується держава. Але нині в нашій країні взято курс на розвиток форм саме родинного виховання таких дітей, однією з яких є дитячі будинки сімейного типу. Виховуючись у родині, діти отримують чіткі соціальні орієнтири, набувають досвіду перебування у соціумі, виростають повноцінними громадянами із розумінням, як будувати своє подальше життя.

переглядів: 287
08:38

Останніми роками в Кропивницькому значно активізувалися громадські організації, які стоять на захисті зелених насаджень. І це, безумовно, позитивний момент. У журналістиці я – двадцять років і добре, наприклад, пам’ятаю, як жителі міста байдуже спостерігали за винищенням дерев на нинішній вулиці Героїв Майдану. Зараз на такі випадки громадськість відразу реагує. Як і влада.

переглядів: 315
08:37

Десятого травня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів прийом громадян з особистих питань. Цього дня виявили бажання зустрітися із очільником міста восьмеро кропивничан.

переглядів: 243
08:37

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з мешканцями гуртожитку, що по вулиці Кільцевій. Жителі будинку вже тривалий час не можуть порозумітися між собою.

переглядів: 243
08:36

Традиції перераховувати власну заробітну плату на користь людей, які потребують матеріальної допомоги, міський голова Андрій Райкович не порушує.

переглядів: 272
1 2 3 »
pgt 0.62303 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua