МЕНЮ


11:23

Видовищно, оригінально і з гарним настроєм вчора відзначили в обласному центрі День вишиванки.

переглядів: 207
11:20

Дев’ята сесія міської ради Кропивницького, що була призначена на 16 травня, так і не відбулася. Хоча депутати зібрались майже повним складом.

переглядів: 225
11:19

На засіданні виконавчого комітету міської ради, що відбулося минулого четверга, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав із Міжнародним днем сім’ї велику дружну родину Кожанових, які створили один з кращих будинків сімейного типу нашого обласного центру, та вручив їм подарунки.

переглядів: 258
11:12

Дванадцятого травня в Кропивницькому вже другий рік поспіль відбулася Всеукраїнська спеціалізована виставка «Енергоефективність. Енерго- збереження» за участі більше трьох десятків учасників з усієї країни.
Цього разу виставка проходила в Центральноукраїнському технічному університеті (ЦНТУ) в межах галузевої сесії «Енергоефективність. Енергозбереження» інвестиційного форуму «Час інвестицій (Time to invest)».

переглядів: 222
11:12

Чотири кропивницькі музичні, художня імені О. Осмьоркіна школи та дитяча школа мистецтв у селищі Новому – це ті спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), в яких початкову мистецьку освіту здобувають 2 047 учнів і працюють 186 викладачів.

переглядів: 183
11:10

У кропивницькому пологовому будинку №1 тривають підготовчі роботи до відкриття тут перинатального центру. Із ходом реконструкції журналістів ознайомили під час виїзної прес-конференції у вівторок.
Начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук повідомила, що останніми роками фінансування цього закладу значно зросло. Якщо у 2014 році на пологовий будинок було виділено 258 тисяч гривень, то у 2016 році – близько шести мільйонів, у нинішньому – майже два мільйони гривень.
– Нині пологовий будинок №1 перебуває під пильною увагою міської влади, – зазначила Оксана Макарук. – Всі роботи тут виконуються з високою якістю, адже ми розуміємо, що пологовий будинок має стати зразковим лікувальним закладом. Після утворення Кропивницького госпітального округу тут обслуговуватимуться мешканці 11 районів області, а це близько 486 тисяч осіб. Місто бере на себе серйозні зобов’язання і має виконати їх на високому європейському рівні. До кінця року заклад має бути введений в експлуатацію. Це буде перинатальний центр другого рівня.

переглядів: 234
11:05

У Кропивницькому при виході з рейсового aвтобусa зaтримaли місцевого жителя, який нa тaксі їздив убивaти стaршого брaтa в місто Новий Буг у Миколaївській облaсті.

переглядів: 149
pgt 0.75373 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua