МЕНЮ


15:23

Візьміть участь в анкетуванні про потреби в навчально-інформаційних матеріалах щодо сфери допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

переглядів: 2336
10:14

З настанням тепла значно зростає вірогідність розповсюдження кишкових інфекцій. Для запобігання захворюванням громадян на гострі кишкові інфекції Міністерство охорони здоров’я рекомендує:

переглядів: 2443
09:09

Нещодавно на одному із інтернет-сайтів з’явилася публікація з приводу ситуації у міській раді Кропивницького. У ній натякалося, що є підстави для того, щоб незабаром в обласному центрі розпочалася процедура дострокових виборів депутатів до міської ради. Мовляв, це може відбутися відповідно до закону, якщо раз на квартал сесії не проводяться. І так виходило із публікації, що представники так званої опозиції можуть ініціювати це питання перед Верховною Радою через безвихідь – їхніх вимог не чують. Ось як прокоментував цю ситуацію секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 1984
09:04

З настанням погожих днів у Кропивницькому розпочалося впродякування прибудинкових територій. На це в міському бюджеті передбачено понад 13, 5 мільйона гривень. Заплановано відремонтувати у нинішньому році 50 об’єктів.

переглядів: 1906
pgt 0.40152 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua