МЕНЮ
12:52

Засоби побутової хімії за своїм призначенням поділяються на кілька груп: косметичні засоби, миючі засоби, плямовивідники, лакофарбові препарати, інсектициди.
Крім того, у кожної господині на кухні є оцет або оцтова есенція, лимонна кислота — речовини, які в малих кількостях використовують для приготування їжі. Ще на кожній кухні можна знайти засіб для миття посуду, порошок або гель для чищення раковини і плити. Можливо, десь там же знаходиться рідина для миття скла. Усі ці засоби допомагають підтримувати чистоту в домі, але потребують обережного поводження з ними.

переглядів: 13
11:31

Роботи по реконструкції нової котельні на селищі Новому провалилия через неякісно розроблений проект. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 10
11:19

На цьому міський голова наголосив сьогодні під час апаратної наради.

переглядів: 65
11:12

До казначейство надійшла державна субвенція на реалізацію ряду важливих проектів у Кропивницькому. Про це повідомив сьогодні на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 21
11:11

Дорожники значно активізували свою роботу, в цьому питанні намітилися позитивні зрушення. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 38
08:01

Роботу сесії міської ради Кропивницького нарешті розблоковано. Минулого вівторка на черговому засіданні зареєструвалися 30 депутатів, що вистачило для кворуму та для початку роботи органу місцевого самоврядування.
Перед цим міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов провели узгоджувальну нараду з керівниками фракцій, вели перемовини з окремими депутатами. І це дало результат.

переглядів: 140
07:53

Минулої п’ятниці на площі перед міською радою відбулась акція “Виїзна клініка”. Представники медичної спільноти Кропивницького вирішили таким чином привернути увагу населення до актуальності проходження профілактичних оглядів – найдієвішого способу раннього виявлення захворювань.

переглядів: 43
07:51

У Кропивницькому з квітня цього року реалізується урядова програма «Доступні ліки» – програма забезпечення ліками за доступними цінами або безкоштовно при серцево-судинних захворюваннях, цукровому діабеті ІІ типу та бронхіальній астмі.

переглядів: 50
07:18

Міська організація ветеранів України просить кропивничан дотримуватися законодавства України і не використовувати 22 червня забороненої атрибутики.

переглядів: 55
1 2 3 »
pgt 1.07886 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua