МЕНЮ


08:30

Лед проектор Xgimi Z4 Aurora предоставляет широкие мультимедийные возможности и высокое качество изображения за разумные деньги, и может быть использован как для оснащения домашнего кинозала, так и в качестве проектора для презентаций и бизнес-семинаров.

переглядів: 1258
10:23

Сьогодні, 9 червня у Кропивницькому відбудеться урочиста церемонія нагородження недержавним орденом "Народний Герой України".
Урочистотсі розпочнуться о 15.00 в академічному обласному музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького. Вхід – вільний
Нагородна рада назвала ім’я п’ятнадцяти героїв, які будуть відзначені найвищою народною відзнакою в Україні.

переглядів: 1216
10:11

У Кропивницькому громадські активісти та пацієнти лікарень приєднались до акції “Година смерті”, що пройшла по всій Україні. Мета – закликати народних депутатів проголосувати за пакет законопроектів, що стосуються медичної реформи.

переглядів: 1206
15:58

Красота кожи является основой для женской привлекательности: здоровая, сияющая кожа лица и безупречный макияж делают наш образ совершенным, привлекая внимание посторонних и вызывая восторженные взгляды окружающих.

переглядів: 1515
08:15

Більшість трагедій на залізниці стається через недотримання правил безпечної поведінки. Найчастіше жертвами стають діти і підлітки.
Серед неповнолітніх поширеною розвагою є перебування на вагоні потягу під час його руху. З огляду на вік, підлітки не завжди усвідомлюють реальну небезпеку, яку має ця розвага.

переглядів: 1220
08:14

З приходом тепла у вільний час більшість людей вирішує не лежати вдома перед телевізором, а відправитися на пляж. Проте багато людей не знають як правильно засмагати, але бажають мати засмагу.

переглядів: 1280
« 1 2 3
pgt 0.70632 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua