МЕНЮ


08:01

Роботу сесії міської ради Кропивницького нарешті розблоковано. Минулого вівторка на черговому засіданні зареєструвалися 30 депутатів, що вистачило для кворуму та для початку роботи органу місцевого самоврядування.
Перед цим міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов провели узгоджувальну нараду з керівниками фракцій, вели перемовини з окремими депутатами. І це дало результат.

переглядів: 1523
07:53

Минулої п’ятниці на площі перед міською радою відбулась акція “Виїзна клініка”. Представники медичної спільноти Кропивницького вирішили таким чином привернути увагу населення до актуальності проходження профілактичних оглядів – найдієвішого способу раннього виявлення захворювань.

переглядів: 1096
07:51

У Кропивницькому з квітня цього року реалізується урядова програма «Доступні ліки» – програма забезпечення ліками за доступними цінами або безкоштовно при серцево-судинних захворюваннях, цукровому діабеті ІІ типу та бронхіальній астмі.

переглядів: 1102
07:18

Міська організація ветеранів України просить кропивничан дотримуватися законодавства України і не використовувати 22 червня забороненої атрибутики.

переглядів: 1026
12:33

Настало время, когда каждая сфера быта должна приносить максимальную пользу человеку. Так, использование только многофункциональных устройств, что хороши и в плане дизайна, и в вопросе из возможностей, позволило экономить полезное пространство и существенно увеличить уровень комфорта в доме.

переглядів: 1069
09:49

Найбільш приємний і корисний відпочинок у теплу пору року — відпочинок на воді.

переглядів: 1409
08:50

П’ятого червня директор загальноосвітньої школи І ступеня № 37, що в селищі Новому в Кропивницькому, Тетяна Дадонова відзвітувала про свою діяльність на загальношкільній конференції перед працівниками школи та батьківською громадою.

переглядів: 1180
07:54

Невдовзі у Кропивницькому відкриють три сучасних медичних заклади.

переглядів: 1281
07:50

Діти, які відпочивають зараз у літніх таборах при навчальних закладах Кропивницького, мають харчуватися виключно свіжими і якісними продуктами. Жорсткий контроль за цим повинні забезпечити управління освіти міської ради, керівники шкіл. Таке завдання перед ними поставив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 1197
« 1 2 3 »
pgt 0.67741 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua