МЕНЮ


07:57

15 червня із самого ранку на площі перед міською радою гуртувались спортсмени Кропивницького й області, вихованці спортивних шкіл, просто поціновувачі здорового способу життя. Вони прийшли, щоб узяти участь у відкритті Олімпійського дня та в олімпійському пробігу.

переглядів: 181
07:54

Невдовзі у Кропивницькому відкриють три сучасних медичних заклади.

переглядів: 1216
07:50

Дев’ятого червня працівники двох кропивницьких підприємств відзначили поважні дати: 95-річчя – швейної фабрика «Зорянка» і 90-річчя – державного підприємства «Кіровоградський ремонтний завод».

переглядів: 188
07:50

Діти, які відпочивають зараз у літніх таборах при навчальних закладах Кропивницького, мають харчуватися виключно свіжими і якісними продуктами. Жорсткий контроль за цим повинні забезпечити управління освіти міської ради, керівники шкіл. Таке завдання перед ними поставив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 1142
07:49

Іншого варіанта, ніж модернізувати модульну котельню в селищі Новому, немає. Причому завершувати проект мають спільно міська і Новенська селищна ради. На цьому наголосив у понеділок на нараді з питання теплозабезпечення селища Андрій Райкович.

переглядів: 177
07:49

Жорсткій критиці через повільне виконання дорожніх робіт піддав керівників комунальної галузі у понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 175
07:48

У Кропивницькому тривають звіти керівників закладів освіти про роботу протягом минулого навчального року перед батьками вихованців шкіл і дитсадків. Тринадцятого червня звітувала директор НВО № 16 Марія Міщенко.

переглядів: 185
07:46

Делегація міської ради на чолі із її секретарем Андрієм Табаловим відвідала Харків, щоб вивчити досвід роботи новостворених там центрів надання соціальних послуг.

переглядів: 160
07:42

Однією з найнагальніших справ у міському господарстві Кропивницького є розроблення нових схеми і стратегії постачання тепла. Створена 2009 року стратегія вже застаріла. І, до того ж, на неї ніхто раніше не зважав, роздаючи направо й наліво дозволи на встановлення автономного опалення.

переглядів: 174
1 2 »
pgt 0.61432 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua