МЕНЮ










12:52

Засоби побутової хімії за своїм призначенням поділяються на кілька груп: косметичні засоби, миючі засоби, плямовивідники, лакофарбові препарати, інсектициди.
Крім того, у кожної господині на кухні є оцет або оцтова есенція, лимонна кислота — речовини, які в малих кількостях використовують для приготування їжі. Ще на кожній кухні можна знайти засіб для миття посуду, порошок або гель для чищення раковини і плити. Можливо, десь там же знаходиться рідина для миття скла. Усі ці засоби допомагають підтримувати чистоту в домі, але потребують обережного поводження з ними.

переглядів: 1230
11:31

Роботи по реконструкції нової котельні на селищі Новому провалилия через неякісно розроблений проект. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 1161
11:19

На цьому міський голова наголосив сьогодні під час апаратної наради.

переглядів: 1329
11:12

До казначейство надійшла державна субвенція на реалізацію ряду важливих проектів у Кропивницькому. Про це повідомив сьогодні на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 1172
11:11

Дорожники значно активізували свою роботу, в цьому питанні намітилися позитивні зрушення. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 1474
pgt 0.96595 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua