МЕНЮ


09:29

Ще один автомобіль «Глобус» поповнив парк техніки комунального підприємства «Універсал-2005», що в Кропивницькому. У розпорядженні комунальників вже є два подібних автомобілі, але новопридбаний – модернізований, обладнаний електронікою, для водія створено комфортніші умови.

переглядів: 517
09:25

Напередоднi Дня працiвника торгiвлi у мiськрадi Кропивницького привiтали представ- ників цієї професії.

переглядів: 480
09:08

Як уже повідомляла «ВГ», секретар міської ради Андрій Табалов за останній час кілька разів зустрічався з мешканцями першого виборчого округу, що в Кропивницькому, хоча сам відповідає за округ на Великій Балці. Справа в тому, що перший виборчий округ рік тому після того, як депутат, за яким було його закріплено, склав свої повноваження, залишився без свого представника у міській раді. Тож Андрій Табалов почав ним опікуватися.

переглядів: 500
09:07

З такою вимогою на апаратній нараді звернувся міський голова Андрій Райкович до керівника управління житлово-комунального господарства Віктора Кухаренка та працівників поліції.

переглядів: 498
09:07

На апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович звернув увагу на те, що на ремонти навчальних закладів виділено значні кошти. Їх перебіг директори шкіл мають контролювати особисто.

переглядів: 480
09:06

Минулого тижня міський голова Андрій Райкович у черговий раз проінспектував хід ремонтних робіт на дорогах. За його словами, поточний ремонт триває активно, а ось капітальні роботи слід прискорити. Крім того, за ходом поточного ремонту варто посилити контроль.

переглядів: 502
09:05

Як уже повідомляла «ВГ», минулого тижня міський голова Андрій Райкович проінспектував кілька основних об’єктів будівництва, серед яких інсультний та гемодіалізний центри.

переглядів: 517
09:05

На апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович наголосив на необхідності інвентаризації всіх дитячих та спортивних майданчиків у місті, а також перевірки їх безпечності для дітей.

переглядів: 542 / коментарі (2)
09:04

Для виконання урядової програми «Доступні ліки» у Кропивницькому в міському бюджеті передбачено три мільйони 700 тисяч гривень.

переглядів: 516
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.26797 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua