МЕНЮ
07:54

Свою обіцянку щотижня інспектувати об’єкти, що ремонтуються в Кропивницькому, міський голова Андрій Райкович виконує. Дороги, прибудинкові території, дитячі майданчики, заклади охорони здоров’я, де тривають чи вже завершені ремонти, перебувають під його контролем. Якість та своєчасні терміни виконання робіт – головна вимога очільника обласного центру.

переглядів: 18
07:53

Ключовим питанням, що розглянули учора на четвертому засіданні дев’ятої сесії міської ради Кропивницького депутати, було внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. Як зазначив міський голова Андрій Райкович, за підсумками піврічного господарювання вдалося перевиконати план по надходженнях до міського бюджету на 105 відсотків. Це дало можливість внести зміни до галузевих програм, зокрема значно збільшити фінансування дорожніх робіт, благоустрою територій, об’єктів капітального будівництва.

переглядів: 21
07:52

Під час виїзної зустрічі з мешканцями багатоповерхівок по вулиці Героїв України та Генерала Жадова до секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова звернулось багато громадян з приводу комунальних проблем.

переглядів: 19 / коментарі (2)
07:51

Кропивничани почали частіше скаржитися на роботу перевізників, особливо з приводу їхнього хамства. Міський голова Андрій Райкович доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку міської ради проаналізувати всі ці випадки і врахувати їх при укладанні договорів із перевізниками.

переглядів: 28
07:51

Міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок укотре розкритикував роботу патрульної поліції міста.

переглядів: 25
07:50

На цьому міський голова Кропивницького наголосив на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 17
07:47

Про те, що поблизу Кропивницького є могильник забруднених радіацією відходів, знало обмежене коло людей. Мало хто пам’ятає історію майже тридцятирічної давнини, коли двоє робітників заводу «Буддеталь», шукаючи серед виробничого брухту свинець для грузила на риболовлю, знайшли скляні капсули з білим порошком. Одну капсулу випадково розбили на місці, порошок висипався, другу ж один з робітників кинув собі в кишеню штанів.

переглядів: 28
07:47

На початку 2018 року управління розвитку транспорту та зв’язку міськради Кропивницького проведе конкурс з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. Про це повідомив керівник управління Олександр Вергун:

переглядів: 29
07:46

Відбулось перше засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького після рішення виконкому про новий її склад. Головувала заступник міського голови Наталія Дзюба.

переглядів: 22
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.70016 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua