МЕНЮ


07:56

Чимало дворів кропивницьких багатоповерхівок поступово благоустроюються – дорожні служби виконують капітальні ремонти, замінюючи бордюри, укладаючи нове асфальтове покриття. Здійснюється й поточний та капітальний ремонт доріг обласного центру.

переглядів: 154
07:55

Ряд важливих для громади рішень прийняли депутати міської ради Кропивницького 11 липня на третьому засіданні дев’ятої сесії. Більшість із них стосувалася житлово-комунального господарства, соціальної сфери та виділення земельних ділянок.

переглядів: 143
07:55

Міський головa Aндрій Рaйкович розкритикувaв роботу громaдського трaнспорту, який не ходить ввечері до зaлізничного вокзaлу, коли туди прибувaють поїзди.

переглядів: 142
07:51

Термін експлуатації новорічної ялинки, яка протягом десяти років встановлювалася на центральній площі Кропивницького, закінчився, тож із міського бюджету виділено кошти на нову.

переглядів: 123
07:50

Унеможливити побори із батьків школярів, тим більше, першачків на придбання меблів та ремонти шкіл вимагає міський голова Андрій Райкович. Доручення взяти це питання на особистий контроль він дав заступнику міського голови Наталії Дзюбі та начальнику управління освіти Ларисі Костенко.

переглядів: 134
07:50

Кропивничани уже оговталися від нестачі води, проте її раптове відключення виявило низку серйозних проблем у міському комунальному господарстві.

переглядів: 136
07:50

Великий колектив ПАТ «Кіровогрдграніт» відзначив минулого тижня 50 років від дня заснування цього підприємства. З такою поважною датою працівників підприємства привітав міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 143
07:49

Серед проблем, на вирішення яких чекають кропивничани, що і привело їх на особистий прийом до міського голови Андрія Райковича, питому вагу склали земельні.

переглядів: 128
07:49

У Кропивницькому почали готуватися до Дня міста, відзначатимуть який у нинішньому році 16 вересня. Про те, як проходитиме свято, які вже є напрацювання та ідеї, кореспонденту “Вечірньої газети” розповіла керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко:

переглядів: 114
1 2 »
pgt 2.74341 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua