МЕНЮ


12:16

Натяжной потолок в квартире, доме, офисе, любом другом жилом или общественном помещении – весьма актуальный и функциональный метод декорирования потолочной поверхности.

переглядів: 1998
09:31

В раннем возрасте одна из главных задач родителей – продемонстрировать ребенку многогранность и разнообразие этого мира. Чаду нужно объяснить, насколько природа вокруг нас способна увлекать, вдохновлять и восхищать.

переглядів: 1854
09:09

Хоча гриби — дарунок лісу, та водночас вони є небезпечним харчем, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

переглядів: 2202
09:07

Дизентерія — гостре інфекційне захворювання, що вражає шлунково-кишковий тракт і переважно дистальний відділ товстої кишки і проявляється болючою дефекацією, загальною симптоматикою інтоксикації, а також рідкими випорожненнями з домішками гною і слизу.

переглядів: 2455
09:07

Дизентерія — гостре інфекційне захворювання, що вражає шлунково-кишковий тракт і переважно дистальний відділ товстої кишки і проявляється болючою дефекацією, загальною симптоматикою інтоксикації, а також рідкими випорожненнями з домішками гною і слизу.

переглядів: 2061
11:42

Только платье по-настоящему раскрывает женскую сущность, подчеркивая изящный силуэт, придавая образу утонченности и сексуальности. Любой мужчина согласится, что в платье девушка выглядит роскошно и соблазнительно. Мечтаете об обновке, но нет времени ходить по бутикам, бесконечно примеряя новые наряды? Тогда предлагаем купить платье в интернет-магазине Karree, где представлены шикарные образы от отечественного бренда. Цены вас приятно удивят, а качество приведет в восторг – переходите на сайт и убедитесь, что одежда от украинских торговых марок может и должна быть шикарной!

Как выбрать платье по душе и по случаю


переглядів: 1761
14:54

Сьогодні у Кропивницькому з робочим візитом перебуває Президент України Петро Порошенко. Зокрема, він урочисто відкрив капітально відремонтовану обласну дитячу лікарню.

переглядів: 2479
10:41

Літо – найкраща пора для зведення й ремонту приміщень, тож будівельники не гають часу, а міські урядники постійно контролюють їхню роботу на об’єктах, якими опікується міська рада.

переглядів: 1912
10:33

Багатомісні автобуси для Кропивницького зібрано на 90 відсотків. Найближчим часом розпочнеться їх поставка до обласного центру. Таку інформацію повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міської ради Кропивницького Олександр Вергун на засіданні постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

переглядів: 1864
1 2 3 »
pgt 0.49465 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua