МЕНЮ


11:06

До Кропивницького незначне радіаційне забруднення з минулого не дісталося.

переглядів: 301
10:48

Напередодні нового навчального року, дев’ятого серпня, секретар міської ради Андрій Табалов та начальник міського управління освіти Лариса Костенко побували у двох школах, де нині тривають капітальні ремонти деяких їхніх приміщень.

переглядів: 354
10:46

У зв’язку із сильною спекою комунальники Кропивницького пришвидшать виконання ремонтних робіт на пішохідному мосту через Інгул.

переглядів: 327
10:45

Під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради начальник відділу реєстрації місця проживання особи Катерина Струк розповіла серед іншого, що місце проживання новонародженої дитини має бути зареєстроване впродовж трьох місяців від часу отримання свідоцтва про народження.

переглядів: 357
10:45

При сильній спеці вулична торгівля стає реальним джерелом небезпеки життю та здоров’ю мешканців Кропивницького. Особлива увага муніципального патруля у дні, коли стовпчик термометра підповзає під 40 градусів за Цельсієм, має бути зосереджена на недопущенні реалізації продуктів, які швидко псуються, продавцями-«нелегалами».

переглядів: 316
10:43

Комунальні служби Кропивницького мають максимально адаптуватися до роботи в умовах сильної спеки. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, що відбулася в понеділок, 7 серпня.

переглядів: 331
10:40

Наразі підрядна організація займається вирівнюванням прилеглої території та заміною підземних комунікацій. Усі водо- і тепломережі замінять на сучасні пластикові труби. Під землю сховають і електродроти, систему освітлення подвір’я лікарні вдосконалять фахівці КП “Міськсвітло”. А територію поблизу відділення викладуть сучасною плиткою.

переглядів: 414
10:35

Коли громада і депутат тісно співпрацюють, то жити стає комфортніше і приємніше. Саме за таким принципом діють жителі Кущівки, Завадівки, Катранівки, Великої Балки і депутати, які представляють фракцію «Рідне місто» в міській раді Кропивницького.

переглядів: 377
10:32

Уже четвертий рік наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, четвертий рік українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 403
1 2 »
pgt 0.7956 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua