МЕНЮ


11:31

Напередодні Дня знань у міській раді Кропивницького майбутніх першокласників привітали з початком їхнього шкільного життя.

переглядів: 314
11:30

У Кропивницькому завершують створення гемодіалізного центру.

переглядів: 293
11:29

Напередодні Дня підприємця, 29 серпня, у міській раді Кропивницького привітали найкращих представників малого та середнього бізнесу нашого обласного центру.

переглядів: 278
11:28

Про це повідомив на прес-конференції начальник управління економіки міської ради Кропивницького Андрій Паливода.

переглядів: 271
11:27

У понеділок, 28 серпня, в обласній філармонії відбулась щорічна серпнева нарада педагогічних працівників закладів освіти Кропивницького, на якій було підбито підсумки роботи освітньої галузі в минулому навчальному році та оприлюднено завдання на новий.

переглядів: 248
11:26

У наших школaх впроваджуватимуть новi експериментaльнi освiтнi проекти. Про це повідомила “ВГ” керівник упрaвлiння освiти мiськрaди Лaрисa Костенко.
Навчальний рік 2016–2017 років у Кропивницькому був оголошений роком якості освіти. Наші вчителі й учні успішно виконали поставлені перед ними завдання.

переглядів: 436
11:25

З нагоди відзначення ювілею художника-медальєра В’ячеслава Попова у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відкрито виставку, в експозиції якої представлено музейну колекцію бронзових пам’ятних медалей із серії «Видатні особистості Кіровоградщини», передану автором 2012 року, серед яких – «Олександр Осмьоркін», «Василь Сухомлинський», «Лев Мацієвич» та багато інших, а також цікаві друковані матеріали про майстра медальєрного мистецтва: каталоги виставок, газетні публікації, листівки із зображенням медалей.

переглядів: 240
11:25

Тепловики Кропивницького завершують підготовку своїх об’єктів до початку опалювального сезону. Про це йшлося на нараді, яку провів начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.

переглядів: 260
11:24

Великим успіхом та задоволенням від перемоги був наповнений фінал Міжнародного фестивалю-конкурсу «Summer Best Fest» в Болгарії для дітей і їхніх наставників з кропивницького народного дитячого хореографічного ансамблю «Світанок».

переглядів: 272
1 2 »
pgt 0.46117 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua