МЕНЮ


11:23

У міській раді Кропивницького відбулася зустріч робочої групи з питань координації дій щодо створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини з представниками Міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «Чіріклі».

переглядів: 74
11:22

Конструктивна і тісна співпраця влади та громадських організацій – крок до вирішення багатьох актуальних проблем. У цьому на власному досвіді переконалися члени міської ветеранської організації міста Кропивницького. Вони тісно взаємодіють з працівниками виконавчих органів як міської ради, так і Подільської та Фортечної районних рад.

переглядів: 62
11:21

Уже четвертий рік наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, четвертий рік українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 70
11:21

Виховання дитини – справа нелегка, дуже вже багато в ній складних і суперечливих моментів.

переглядів: 66
11:20

Поліцейським вдалося встановити особy чоловіка, який здійснив більше десяти квартирних крадіжок.

переглядів: 74
11:16

Врочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України розпочалися в Кропивницькому на Театральній площі видовищним дійством з історії державності нашої країни за участі акторів академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького.

переглядів: 92
11:14

У Кропивницькому на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» завершилася першість міста з тенісу серед дорослих у парному розряді.

переглядів: 57
« 1 2
pgt 0.80339 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua