МЕНЮ


15:00

Тривалий час у поняття розвитку медичної галузі вкладалося лише фінансування утримання закладів, закупівлі ліків та обладнання. Однак у Кропивницькому вдалося ці стереотипи подолати. Вперше протягом року у місті відкрито відразу чотири новітніх сучасних медзаклади. Кожен із них – це порятунок для людей з тією чи іншою хворобою.

переглядів: 277
14:58

Виконавчий комітет міської ради затвердив Концепцію комплексного впорядкування розміщення зовнішньої реклами й тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в Кропивницькому.

переглядів: 227
14:57

Міська влада повинна належно відреагувати на збільшення кількості випадків порушень правил благоустрою у Кропивницькому. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 228
14:56

Нині в Кропивницькому тривають капітальні й поточні ремонти магістральних, а також внутрішньодворових доріг. Вони в населеному пункті – наче судини в тілі людини. Якщо те й інше в гарному стані, то добре й людям. Якщо ж у незадовільному, то недалеко й до лиха.

переглядів: 261
14:52

Восьмого вересня у Кропивницькому, на стадіоні “Зірка”, відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту, у яких взяли участь керівники області та міста, ветерани спорту, спортивна громадськість.

переглядів: 247
14:51

Шукачі легкої наживи не полишають спроб дістати з-під землі брухт на території захоронення забруднених радіацією відходів у глиняному кар’єрі Веселівського родовища неподалік обласного центру.

переглядів: 252
14:49

З одинадцятого вересня у Кропивницькому працюють в експериментальному режимі нiчні тролейбуси, які прямують до залiзничого вокзалу.

переглядів: 270
14:38

Таку назву має фотолітопис, який було днями презентовано у Кропивницькому. Цей альбом вміщує 178 фотографій авторства понад двох десятків фотографів-професіоналів, журналістів та фотолюбителів.

переглядів: 368
14:38

На Кущівці протягом останніх двох місяців у провулку Акимівському засяяли 28 ліхтарів, на вулиці Мечникова – 60, ще 16 – на вулиці, де розташований один із найбільших дитячих ігрових майданчиків.

переглядів: 272
1 2 »
pgt 0.45604 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua