МЕНЮ


12:03

Феєрично, масштабно, смачно, весело, спортивно – так нинішнього року відзначав Кропивницький День міста.

переглядів: 251
12:01

Минулого вівторка у Кропивницькому після реконструкції врочисто відкрили державну пожежно-рятувальну частину № 6 на вулиці Братиславській.

переглядів: 259
12:01

Комунальники закликають мешканців Кропивницького бути особливо пильними, якщо у багатоповерхових будинках з’являються так звані ремонтні бригади. Під комунальних працівників маскуються злодії, які вирізають водопровідні і каналізаційні труби, радіатори теплозабезпечення, крадуть кабелі з ліфтових кабін тощо. На це звернув увагу начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко на прес-конференції у міській раді.

переглядів: 205
12:00

Таке завдання поставив перед головним управлінням житлово-комунального господарства міської ради на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 178
11:59

Стан галузі охорони здоров’я в Кропивницькому, її роботу у нових економічних умовах у зв’язку із реформою, а також введенням у дію нових потужних медичних закладів обговорили депутати міської ради на Дні депутата. Цей напрямок роботи був одним із головних пунктів передвиборчої програми міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 211
11:56

Перших дев’ятеро пацієнтів 18 вересня розпочали проходити гемодіаліз у відділенні амбулаторного гемодіалізу міської лікарні №2 ім. святої Анни, відкритому минулого тижня.

переглядів: 201
11:55

Для однієї з найстаріших загальноосвітніх шкіл у Кропивницькому №3 імені Олени Журливої, якій виповнюється 103 роки, міська влада зробила чудовий подарунок – капітально відремонтувала будівлю закладу.

переглядів: 213
11:53

Минулої середи в Кропивницькому, на вулиці Мурманській, 8, розпочала свою роботу найбільша в Україні Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій «АгроЕкспо-2017», у відкритті якої взяли участь, зокрема, голова ОДА Сергій Кузьменко та міський голова Андрій Райкович. Привітання її організаторам та учасникам надіслав також Президент України Петро Порошенко.

переглядів: 243 / коментарі (1)
11:49

У Кропивницькому проект “Благоустрiй скверу Покровський” став переможцем серед великих проектiв у рамках Громадського бюджету – 2017. За мiсяць сквер повнiстю змінився. Тепер тут є зовнiшнє освiтлення, тротуарна плитка, урни, лавки, шаховий майданчик, оновлено дитячий та спортивний майданчики, збiльшено сцену.

переглядів: 273
1 2 »
pgt 0.66438 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua