МЕНЮ


14:58

Шарф — аксессуар с практическими и эстетическими свойствами. Он просто незаменим в зимнее время и замечательно дополняет зимний, осенний и весенний образы. В гардеробе каждой женщины и девушки обязательно должно быть несколько шарфов, чтобы их можно было носить с разной верхней одеждой и сочетать с такими атрибутами как обувь и сумка.

Выбор этого аксессуара должен зависеть от нескольких аспектов


переглядів: 14
10:51

Почему нужна компрессионная одежда для спорта? О каких особенностях этих вещей надо знать?

переглядів: 16
10:17

Сьогодні , 22 жовтня, нові автобуси МАЗ виїхали на два міських автобусних маршрут: п’ять транспортних засобів обслуговуватимуть мешканців селища Нового по маршруту №№274 і три – жителів Старої Балашівки на маршруті №111-Б.

переглядів: 28
10:16

Користуючись гарною погодою, дорожники Кропивницького активно працюють як на транспортних магістралях, так і в дворах багатоповерхівок.

переглядів: 28
10:13

25-річчя від дня заснування НВО №35, що в Кропивницькому, відзначили педагогічний та учнівський колективи закладу, батьки школярів.

переглядів: 32
10:13

Виконавчий комітет міської ради 12 жовтня прийняв рішення про виділення родинам загиблих, військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО кропивничан грошової допомоги — по дві тисячі гривень кожній.

переглядів: 93
10:10

Про це повідомили начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Кропивницького Олександр Вергун та директор комунального пiдприємства “Електротранс” Олександр Луценко на прес-конференції.

переглядів: 37
10:08

Лави патрульних поліцейських Кропивницького отримали поповнення. 13 жовтня присягу склали десять правоохоронців. Вітав стражів порядку і міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 39
09:31

Під час пожежі в жодному разі не слід панікувати, необхідно остерігатися високої температури, задимленості та загазованості, руйнування конструкцій будинків і споруд.

переглядів: 25
1 2 3 »
pgt 1.17828 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua