МЕНЮ


22:03

Техника Panasonic пользуется огромной популярностью в нашей стране. Телевизор этого бренда можно встретить чуть ли не в каждом третьем доме. Широкий ассортимент бюджетных и престижных моделей не обходится и без брендовых пультов дистанционного управления. Причем этот элемент чаще всего нуждается в замене. Из-за активной эксплуатации устройство может поломаться, разбиться, попросту потеряться. К счастью, выход из ситуации довольно прост. Купить новый ПДУ не составит труда, а на какие характеристики обратить внимание, смотрите ниже.

переглядів: 2075
11:41

У міській раді Кропивницького розпочався звіт міського голови Андрія Райковича за два роки роботи на посаді.

переглядів: 2294
08:29

При побудові бізнесу, створення корпоративної культури та робочої атмосфери меблі для офісу грає значну роль. Тільки подумайте, кожен день одни і ті ж співробітники заходять в те ж саме приміщення, і працюватимуть в ньому.

переглядів: 1997
12:07

Формы выпуска и состав крема для анестезии местного действия. Где используется препарат для обезболивания. Способы его нанесения. Причины, по которым нужно приобрести крем тктх

переглядів: 2156
11:14

У дитячій школі мистецтв, що в селищі Новому, 16 листопада відбувся сольний концерт шестирічної учениці 1-го класу фортепіанного відділу Катерини Федотової «Зоряний шлях» (клас викладача Алли Меднікової).

переглядів: 2413
12:02

95-річчя з дня свого заснування відсвяткувала гімназія імені Тараса Шевченка.
16 листопада у концертному залі обласної філармонії зібрались педагоги та учні цього провідного у Кропивницькому навчального закладу. Разом із батьками, представниками громадськості та всієї освітянської спільноти обласного центру вони приймали щирі вітання з нагоди славного ювілею школи, адже в нинішньому році вона святкує 95 років з моменту створення української школи №5 імені Тараса Шевченка у місті Зінов’євську та 25 років з дня створення на базі цього навчального закладу гімназії імені Тараса Шевченка.

переглядів: 2512
09:31

Теплові насоси стали оснащенням, яке забезпечує оптимальний мікроклімат і максимальний комфорт у приміщеннях. «Економтепло» пропонує сучасні моделі.

переглядів: 1970
09:38

Локальним культурним вибухом ознаменувався початок цього тижня в Кропивницькому. День 27-го народження фантастичного дуету письменників Дмитра Громова і Олега Ладиженського (псевдонім - Генрі Лайон Олді) мега популярні творці романів жанру фентезі і наукової фантастики на запрошення актора Молодіжного театру «Резонанс» Романа Бутовського провели в столиці степового краю. Кульмінацією візиту стала вистава театру «Другі руки» за однойменною п'єсою співавторів.

переглядів: 2389
14:58

Как не крути, а если вы открываете офис, то он должен быть заполнен качественной, красивой и в то же время сдержанной мебелью, отлично сочетающейся с дизайном. В первую очередь, обычно беспокоятся именно об удобных креслах самых разных назначений – для руководства, для подчиненных, конференц-кресла. И вот как бы это ни было удивительно, но найти действительно хорошие решения в нормальном ассортименте оказывается не так-то просто.

переглядів: 2061
1 2 3 »
pgt 0.3307 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua