МЕНЮ


11:14

У дитячій школі мистецтв, що в селищі Новому, 16 листопада відбувся сольний концерт шестирічної учениці 1-го класу фортепіанного відділу Катерини Федотової «Зоряний шлях» (клас викладача Алли Меднікової).

переглядів: 20
12:02

95-річчя з дня свого заснування відсвяткувала гімназія імені Тараса Шевченка.
16 листопада у концертному залі обласної філармонії зібрались педагоги та учні цього провідного у Кропивницькому навчального закладу. Разом із батьками, представниками громадськості та всієї освітянської спільноти обласного центру вони приймали щирі вітання з нагоди славного ювілею школи, адже в нинішньому році вона святкує 95 років з моменту створення української школи №5 імені Тараса Шевченка у місті Зінов’євську та 25 років з дня створення на базі цього навчального закладу гімназії імені Тараса Шевченка.

переглядів: 118
09:31

Теплові насоси стали оснащенням, яке забезпечує оптимальний мікроклімат і максимальний комфорт у приміщеннях. «Економтепло» пропонує сучасні моделі.

переглядів: 27
09:38

Локальним культурним вибухом ознаменувався початок цього тижня в Кропивницькому. День 27-го народження фантастичного дуету письменників Дмитра Громова і Олега Ладиженського (псевдонім - Генрі Лайон Олді) мега популярні творці романів жанру фентезі і наукової фантастики на запрошення актора Молодіжного театру «Резонанс» Романа Бутовського провели в столиці степового краю. Кульмінацією візиту стала вистава театру «Другі руки» за однойменною п'єсою співавторів.

переглядів: 165
14:58

Как не крути, а если вы открываете офис, то он должен быть заполнен качественной, красивой и в то же время сдержанной мебелью, отлично сочетающейся с дизайном. В первую очередь, обычно беспокоятся именно об удобных креслах самых разных назначений – для руководства, для подчиненных, конференц-кресла. И вот как бы это ни было удивительно, но найти действительно хорошие решения в нормальном ассортименте оказывается не так-то просто.

переглядів: 106
20:39

Несмотря на трудности в стране, многие граждане Украины, в том числе Харькова, и сегодня хотят активно заниматься предпринимательством, проталкивать свои идеи, открывать для этого новые предприятия, компании.

переглядів: 182
16:08

Природний газ асоціюється у нас із теплом і затишком у наших оселях, але не слід забувати й про його небезпечні властивості. Гарантія безпечної експлуатації газових приладів — дотримання вимог безпечного користування газом у побуті.

переглядів: 61
11:51


переглядів: 63
11:33

Серед величезної кількості методів навчання, які обіцяють полегшити засвоєння нового матеріалу та допомогти з виконанням домашніх завдань, особливої популярності здобули ГДЗ. Ці посібники швидко стали частиною освітньої системи та принесли у неї багато позитивних моментів. Досить сильно полюбили такі довідники другокласники, які завдяки рішенням можуть отримувати гарні оцінки з такої складної дисципліни як математика.

переглядів: 63
1 2 »
pgt 0.75612 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua