МЕНЮ


11:20

Новий земельний кодекс, який був прийнятий в Україні в результаті відповідної реформи, зобов'язує власників нерухомості та землі пройти процедуру кадастрового обліку. Вона полягає у встановленні права держави на певну частину майна та його фіксації на папері.

переглядів: 77
10:27

Термобелье сохраняет тепло тела и впитывает пот, чтобы влага не охлаждала организм. Оно идеально подходит для лыжников и сноубордистов.

переглядів: 69
09:05

Другого листопада 1967 року в нашому місті було відкрито тролейбусний рух: на маршрут № 1 «Депо – ТЕЦ» довжиною майже 15 кілометрів виїхав перший тролейбус.

переглядів: 85
09:01

Протягом тисячі днів перебувають в полоні терористів “ДНР” кадрові українські військові з третього окремого полку спеціального призначення старшина Сергій Глондар та сержант Олександр Коріньков. Щоб вкотре нагадати землякам про це, дружини спецпризначенців Катерина Глондар та Юлія Корінькова організовують у суботу, 11 листопада, з 10-ї до 11-ї години акцію “Довга дорога додому. 1000 днів”.

переглядів: 53
08:59

У Кропивницькому відкоригують графіки руху і маршрути, якими курсують нові пасажирські автобуси великої місткості.

переглядів: 66
12:01

Про те, які заходи вживає управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради Кропивницького, розповів на апаратній нараді у понеділок його начальник Сергій Горбовський.

переглядів: 196
16:04

Уникальная строительная компания «Умбра» приглашает всех желающих воспользоваться качественными услугами дизайна интерьеров. Основное преимущество компании в том, что созданы лучшие условия для сотрудничества в различных направлениях. Уже сегодня вы можете насладиться уникальными предложениями.

переглядів: 143
08:02

Индия – одна из крупнейших стран в мире, которая имеет растущую экономику и развивает разные отрасли промышленности. Страна экспортирует множество товаров в разные уголки мира. Основой торговых отношений Индии с Украиной является импорт в нашу страну продукции фармацевтической отрасли. Современные способы перевозки позволяют транспортировать лекарства для украинских заводов и аптек на постоянной основе.

переглядів: 120
20:08

Квадрокоптеры и дроны: обзор, цены и производители

переглядів: 172
« 1 2
pgt 0.75126 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua