МЕНЮ


08:54

Шостого листопада до обласного центру прибув посипковий матеріал, який кропивницькі комунальники заготовляють для посипання доріг у зимовий період.

переглядів: 90
08:53

Тільки лінивий не лаяв у жовтні ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Якщо КП «Тепленергетик» в опалювальний сезон цього року ввійшло значно швидше, ніж торік, причому проблем з подачею тепла майже не виникало, то орендоване підприємство спрацювало набагато гірше.

переглядів: 126
08:52

Минулої середи у Кропивницькому вітали з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва з усієї області. З нагоди визначної дати в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. Кропивницького відбулися урочистості і концертна програма.

переглядів: 141
08:52

Найкращих працівників соціальної сфери Кропивницького, тих, хто своєю щоденною працею створює ефективну систему соціального захисту населення, напередодні їхнього професійного свята у міській раді привітали міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов та голови Подільської і Фортечної районних рад у місті Кропивницькому Руслан Фросиняк й Олександр Кришко.

переглядів: 109
08:51

На сьогодні соціальна напруга навколо оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги у Кропивницькому спала. Це значною мірою пов’язано із покращенням роботи управлінь соціального захисту населення Подільського та Фортечного районів міста.

переглядів: 166
08:51

Протягом 25–26 жовтня у столичному готелі «Хрещатик» відбулася конференція «Перший хаб інвесторів та громад», у якій взяли участь і представники двох об’єднаних територіальних громад (ОТГ) з Кіровоградщини (Новоукраїнської та Маловисківської), а також журналісти з Кропивницького й Новомиргорода.

переглядів: 96
08:50

Галузева сесія «Марафон можливостей для бізнесу» муніципального інвестиційного форуму у Кропивницькому відбудеться 28 листопада.

переглядів: 89
08:50

Кіровоградською місцевою прокуратурою спільно з працівниками управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито факт привласнення коштів державного бюджету, виділених у 2017 році на проведення капітального та поточного ремонтів навчальних закладів Кіровоградського району.

переглядів: 135
08:47

Тиждень тому наше місто відвідала Міс краса України 2016 року та Міс краса світу 2017 року на візку Оксана Кононець.

переглядів: 129
« 1 2
pgt 1.23445 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua