МЕНЮ


10:08

Учора Кропивницький разом з усією Україною вшановував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які ціною своїх життів і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, показавши світові зразок героїзму і мужності, самовідданості і високого професіоналізму.

переглядів: 409
10:06

Через тиждень після резонансного відключення від газопостачання сімох котелень у Кропивницькому в розпал опалювального сезону ВАТ Кіровоградгаз" знову направило теплогенеруючим підприємствам міста попередження про припинення поставки газу, якщо ті у повному обсязі не розрахуються за спожитий природний газ та не отримають номінації на його постачання. Влада домоглася того, аби відключення не сталося. Та це було нелегко.

переглядів: 382
10:06

Удруге в Кропивницькому оголошується конкурс проектів пам’ятного знака Героям Майдану та облаштування однойменної центральної площі міста. Так, члени виконавчого комітету міської ради Кропивницького підтримали проект рішення “Про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану з меморіалізацією подій Революції Гідності”.

переглядів: 471
10:05

Електронний варіант містобудівного кадастру презентовано у міській раді Кропивницького на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

переглядів: 449
10:02

Поділитись своїми думками на тему лідерства в сучасному українському суспільстві в малій залі засідань міської ради Кропивницького зібрались у середу члени міського парламенту дітей.

переглядів: 385
10:02

сучасний стан водойм, заходи з відновлення та підтримання їх санітарного стану на території Кропивницького, а також пришвидшення процесів підйому рівня ґрунтових вод, що призводить до підтоплення значних територій міста та шляхи їх подолання, обговорювалися на черговому Дні депутата, який відбувся 14 грудня.

переглядів: 442
10:01

Перший семестр 2017-2018 року в школах Кропивницького закінчується 29 грудня, а зимові канікули для школярів триватимуть з 1 до 14 січня 2018 року. Про це повідомила на прес-конференції начальник управління освіти міськради Лариса Костенко.

переглядів: 404
09:59

Тридцять один рік тому, 14 грудня 1986 року, офіційно повідомили про завершення будівництва саркофага над зруйнованим унаслідок вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Згодом, 10 листопада 2006 року, Указом Президента України Віктора Ющенка 14 грудня було оголошно Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

переглядів: 423
09:59

Унікальну електронну мапу Кропивницьокго, на яку нанесено усі спортивні заклади міста, розробив директор спортивної школи №3 Євген Савранський.

переглядів: 433
1 2 »
pgt 0.43132 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua