МЕНЮ


13:07

Святий Миколай завжди приходить із подарунками, тож його нетерпляче очікують не лише діти, а й чимало дорослих. І цей рік не став винятком для кропивничан.

переглядів: 722
13:05

Зазвичай мало не перед кожним засіданням міської ради до депутатів звертаються мешканці Кропивницького, зі своїми проблемами. Не стало винятком і третє засідання дев’ятої сесії міської ради, яке відбулось 19 грудня.

переглядів: 2515
13:04

Сезон асфальтування дорожнього покриття вже завершено, проте у Кропивницькому залишились двори, де відновлювальні роботи виконали, а бордюри не закріпили.
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович переконаний, що необхідно доробити все якісно.

переглядів: 734
13:04

Однією з основних тем понеділкової апаратної наради у міській раді Кропивницького було наведення порядку в місті. Дощі заважали повноцінно прибирати, але надалі синоптики обіцяють похолодання, тож міський голова Андрій Райкович дав завдання комунальникам активізувати роботи.

переглядів: 613
13:02

Резонансне питання, пов’язане з газопостачанням Кропивницького міський голова порушив на апаратній нараді 18 грудня. Нині обидва теплогенеруючих підприємства міста подають тепло стабільно.

переглядів: 626
13:00

18 грудня урочисто відкрився оновлений шаховий клуб “Гамбіт”. Почесне право перерізати стрічку було надано міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, голові обласної федерації шахів Ігорю Волкову та тренеру клубу Георгію Дубівці.

переглядів: 2176
12:59

Минулої суботи, 16 грудня, мешканці селища Нового (один з мікрорайонів Кропивницького) відзначили його сорокаріччя.

переглядів: 648
12:58

Після появи у Кропивницькому на маршрутах громадського транспорту автобусів великої місткості водії маршрутних таксі припинили безкоштовні перевезення пенсіонерів за віком.

переглядів: 815 / коментарі (1)
12:57

Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про житлово-комунальні послуги”, що має врегулювати правові відносини між надавачами і споживачами послуг у сфері житлово-комунального господарства в державі.

переглядів: 666
1 2 »
pgt 0.3273 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua