МЕНЮ


12:57

Протягом 14 – 15 грудня в кропивницькому готелі «Зірка» тривав бізнес-форум «DOBRE BOOST Кропивницький: нові можливості економічного розвитку для об’єднаних територіальних громад» за участі представників трьох об’єднаних територіальних громад (ОТГ) — Новоукраїнської, Маловисківської та Бобринецької.

переглядів: 374
12:55

У Кропивницькому, в кінотеатрі «Портал», відбулася благодійна акція «Святий Миколай добрий до всіх!». Цього дня сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти учасників АТО мали можливість безкоштовно переглянути мультфільм.

переглядів: 449
12:50

В обласному художньому музеї 19 грудня відкрилася виставка ікон, на яких зображено святого Миколая.

переглядів: 362
10:08

Учора Кропивницький разом з усією Україною вшановував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які ціною своїх життів і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, показавши світові зразок героїзму і мужності, самовідданості і високого професіоналізму.

переглядів: 503
10:06

Через тиждень після резонансного відключення від газопостачання сімох котелень у Кропивницькому в розпал опалювального сезону ВАТ Кіровоградгаз" знову направило теплогенеруючим підприємствам міста попередження про припинення поставки газу, якщо ті у повному обсязі не розрахуються за спожитий природний газ та не отримають номінації на його постачання. Влада домоглася того, аби відключення не сталося. Та це було нелегко.

переглядів: 473
10:06

Удруге в Кропивницькому оголошується конкурс проектів пам’ятного знака Героям Майдану та облаштування однойменної центральної площі міста. Так, члени виконавчого комітету міської ради Кропивницького підтримали проект рішення “Про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану з меморіалізацією подій Революції Гідності”.

переглядів: 602
10:05

Електронний варіант містобудівного кадастру презентовано у міській раді Кропивницького на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

переглядів: 526
10:02

Поділитись своїми думками на тему лідерства в сучасному українському суспільстві в малій залі засідань міської ради Кропивницького зібрались у середу члени міського парламенту дітей.

переглядів: 481
10:02

сучасний стан водойм, заходи з відновлення та підтримання їх санітарного стану на території Кропивницького, а також пришвидшення процесів підйому рівня ґрунтових вод, що призводить до підтоплення значних територій міста та шляхи їх подолання, обговорювалися на черговому Дні депутата, який відбувся 14 грудня.

переглядів: 525
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.32906 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua