МЕНЮ


10:24

Зазвичай соціальні мережі рясніють повідомленнями про неадекватну, а подекуди, навіть хамську поведінку водіїв маршруток по відношенню до пенсіонерів та пільговиків, які мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Але з появою у Кропивницькому великої кількості комунальних транспортних засобів почастішали повідомлення від ображених пасажирів на неприпустиме ставлення до них і з боку кондукторів та контролерів комунального транспорту.

переглядів: 546
09:04

Наближаються новорічні свята. Як готуються до них кропивничани та з програмою новорічних заходів в обласному центрі, журналістів під час прес-конференції в міській раді ознайомила заступник міського голови Наталія Дзюба.

переглядів: 499
20:11

Днями представниці депутатського корпусу міської ради Кропивницького порушили питання приєднання обласного центру до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Завдяки цьому заходу з публічного обговорення засад важливого документа вчергове звернули увагу суспільства на цілу низку проблем гендерної нерівності. Зокрема, чимало експертів знову згадали про нерівність у питаннях працевлаштування. Як повідомила прес-служба обласного центру зайнятості, станом на 1 листопада 2018 року 62,8 відсотка від загальної чисельності безробітних становили жінки. Це та причина, через яку громада має підтримувати роботодавців у тих галузях народного господарства, де переважна більшість працівників – це представниці прекрасної половини людства.

переглядів: 810
13:43

У Кропивницькому на базі ЗОШ №29 відкрився вже другий інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Третього грудня відбулось урочисте відкриття цього закладу.

переглядів: 1175
12:44

У селi Михайлівці Олександрівського району в будинок АТОвця Миколи Пiвторака кинули коктейль Молотова, постраждали дружина й донька чоловiка.

переглядів: 536
11:38

Уже п’ята персональна виставка знаного у Кропивницькому фотожурналіста Ігоря Філіпенка відкрилась в обласному художньому музеї.

переглядів: 566
16:45

Керівництво та працівники відомої торговельної мережі розповіли про систему контролю безпеки товарів, яка виключає потрапляння на полиці неякісної продукції. Сьогодні ця система є однією з найсуворіших в усій українській торгівлі

переглядів: 1018
17:35

Сьогодні жителі великих українських міст намагаються вирватися з полону ділових центрів, з гучними дорогами, вічно людьми що біжать та задушливими багатоповерхівками. Їм хочеться спокою та розміреного життя, які може надати будинок за межами мегаполісу. А враховуючи, що більшість приміських селищ мають всі міські блага у вигляді комунікаційних систем та побутової інфраструктури, вони ідеально підходять молодим сім'ям або діловим людям.

переглядів: 556
14:06

Купівля первинного житла, найважливіша та хвилююча подія в житті кожного українця. Багато сімей мріють оселитися в новому будинку з квартирами поліпшеного планування та надійними комунікаціями. Але часто піддавшись емоціям, люди роблять багато помилок. Щоб не помилитися з інвестиціями, важливо не тільки правильно вибрати квартиру, а й вивчити репутацію забудовника

переглядів: 599
« 1 2 3 4 ... 29 30 31 »
pgt 0.4693 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua