МЕНЮ


17:28

Найвідоміша торговельна мережа країни активізує роботу своєї логістичної системи, аби мешканці Кіровоградщини були забезпечені повним асортиментом товарів перед Новим роком та Різдвом

переглядів: 693
17:10

Регулювання тарифів на послуги пасажирського транспорту в Кропивницькому здійснюватиме організатор пасажирських перевезень – управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького 18 грудня.

переглядів: 873 / коментарі (1)
15:45

Полігон твердих побутових відходів у Кропивницькому діє з 1953 року. Потрібно якнайшвидше провести всі необхідні заходи з його дегазації, щоб зменшити шкідливі викиди в навколишнє середовища. Над цим інноваційним проектом наполегливо працюють у ТОВ «Екостайл» – підприємстві, яке займається вивезенням та переробкою твердих побутових відходів. Про дегазацію міського сміттєзвалища на прес-конференції розповіла заступник директора підприємства Тетяна Мартовіцька.

переглядів: 469
13:17

Остання у 2018 році сесія міської ради, запланована на 19-20 грудня, мала на меті розглянути всі невідкладні та «довгограючі» питання порядку денного тринадцятої сесії, а також в обов’язковому порядку затвердити головний фінансовий документ – бюджет міста на 2019 рік. І це депутатам у повній мірі вдалося. Святий Миколай допоміг. А також довготривала, конструктивна робота у депутатських комісіях, фракціях, на погоджувальній нараді у міського голови.

переглядів: 439
10:00

16 грудня хлопчики та дівчатка Кропивницького з родин учасників бойових дій побували на гостинах у святого Миколая, у його резиденції в Чигирині. Діти відвідали будинок Чудотворця, написали свої найпотаємніші бажання у листі до Миколая, взяли участь у святкових майстер-класах.

переглядів: 454
16:20

Будь-яка людина може опинитися заручником у терористів. При цьому ті можуть домагатися досягнення політичних, соціально-економічних або кримінальних цілей.

переглядів: 435
14:44

Бюро переводов гарантирует отличную скорость работы, возможность переводить узкотематические заказы, а также оказывать услуги устного перевода.

переглядів: 223
14:21

Конкурс для дітей «Я малюю Україну» стартував у Кропивницькому 01 жовтня, в рамках національно – патріотичних заходів міської програми «Молодь» на 2018-2020 роки. За цей час до управління молоді та спорту міської ради надійшло понад три сотні дитячих робіт.

переглядів: 581
12:39

Вчителі, учні та їхні батьки вчилися спільно протистояти булінгу у Кропивницькому

У Кропивницькому, на базі навчально-виховного комплексу Колегіуму – спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу – центру естетичного виховання міської ради відбувся психолого-педагогічний семінар «Профілактика булінгу» для педагогів, батьківської громади та учнів закладів загальної середньої освіти.

переглядів: 658
« 1 2 3 ... 29 30 31 »
pgt 0.5011 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua