МЕНЮ


09:43

Восьмого січня кропивничани відзначили 74-у річницю визволення рідного міста від гітлерівської окупації, поклавши квіти до пам’ятників на території меморіального комплексу “Фортечні вали”.

переглядів: 263
09:42

У лютому минулого року під час погодження граничної вартості разового проїзду у маршрутних таксі міська влада Кропивницького висунула перевізникам умову: обладнати до кінця 2017 року всі транспортні засоби GPS-трекерами та забезпечити їх підключення до єдиної диспетчерської служби або надати право доступу до даних, що вони передають, управлінню розвитку транспорту та зв’язку міської ради. Як виконуються ці вимоги – розповів начальник цього управління Олександр Вергун.

переглядів: 201 / коментарі (2)
09:41

Днями у Кропивницькому на вулиці Космонавта Попова демонтували МАФ, який було незаконно встановлено біля входу до міської поліклініки №5.

переглядів: 178
09:41

8 січня набрали чинності нові тaрифи ОКВП “Дніпрo-Кірoвoгрaд” з централізованого водопостачання та водовідведення. Однак не для всіх споживачів.

переглядів: 180
09:40

Почесному громадянину Кропивницького Ользі Свідерській встановлено довічний пансіон. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

переглядів: 193
09:40

Під час всіх загальнодержавних свят та урочистих подій у Кропивницькому має використовуватись Державний прапор України. Міський голова Андрій Райкович доручив профільним управлінням міської ради зайнятись виготовленням цього основного атрибуту міської громади.

переглядів: 209
09:39

Члени виконкому погодили видатки на програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради та виконавчого комітету Кропивницького на 2018 рік.

переглядів: 170
09:39

Питання виділення номінацій на отримання природного газу для теплогенеруючого підприємства ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” обговорювалось на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького, яке відбулось дев’ятого січня. Міський голова Андрій Райкович визначив граничний термін проходження цієї процедури – 15 січня.

переглядів: 191
09:38

У міській раді Кропивницького відбулось перше засідання оновленого складу координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів під головуванням заступника міського голови Наталії Дзюби.

переглядів: 167
1 2 »
pgt 0.45548 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua