МЕНЮ


09:38

Ще кілька років тому кропивничан, які брали участь у визволенні нашого міста від нацистів під час німецько-радянської війни 1941 – 1945 років, було десятеро. У день відзначення 74-річчя цієї події, восьмого січня, їх лишалося в Кропивницькому лише четверо – Катерина Костянтинівна Бодялова, Іван Васильович Братушко, Валентина Семенівна Долженко та Марія Петрівна Майданюк. Про їхнє та ще однієї нашої землячки, Валентини Михайлівни Крангач, яка не так давно виїхала до рідних у столицю, воєнне життя і йтиметься далі.

переглядів: 91
09:35

Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа провели публічні звіти перед виборцями. Загалом, послухати про діяльність депутатів прийшло понад 200 жителів міста.

переглядів: 190
09:33

Рятувальникам територіальних підрозділів обласного управління ДСНС України закупили пожежні машини вартістю понад чотири мільйони гривень кожна. Одна з них та сучасний тягач з тралом працюватимуть у Кропивницькому, інші – в районах. З’явились в розпорядженні вогнебороців ще й сучасні піноутворювачі та європейські апарати захисту органів дихання.

переглядів: 86
« 1 2
pgt 0.30843 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua