МЕНЮ


12:02

Про необхідність розширення автомобільного проїзду під залізничним полотном між заводами «Ельворті» й «Гідросила» в Кропивницькому, де нині можливим є рух транспорту лише в один бік, уже давно говорять. У передвиборчій програмі міського голови Андрія Райковича вирішення цієї проблеми визначено одним з пріоритетів.

переглядів: 437
11:55

Під час відзначення сторіччя бoю під станцією Кpути 29 січня в Кропивницькому, у сквері на розі вулиць Дворцової та Шульгиних, пройшов мітинг, на якому відкрили меморіальну дoшку учасникам визвольної боротьби на початку минулого сторіччя за незалежність України братам Вoлoдимиpові та Oлександpові Шульгиним. Згодом на цьому місці постане пам’ятний знак на їх честь.

переглядів: 306
11:47

30 січня у Кропивницькому, у сквері біля Великої хоральної синагоги, відбувся мітинг- реквієм з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

переглядів: 276
11:46

29 січня 80-й день народження відзначив почесний громадянин Кропивницького – екс-керівник одного з кращих підприємств легкої промисловості в Україні швейної фабрики “Зорянка” Володимир Курбатов.

переглядів: 259
11:45

Спеціалізований автобус, придбаний для вихованців центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, вже працює. Про це повідомив голова Фортечної районної у Кропивницькому ради Олександр Кришко.

переглядів: 243
11:44

Понад 55 мільйонів гривень витрачено у минулому році на реконструкцію 58 об’єктів соціально-культурного призначення. Порівняно з 2016 роком капітальні вкладення у будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт зросли на 95 відсотків. Про це повідомив на прес-конференції начальник управління капітального будівництва міської ради Кропивницького Віктор Ксеніч.

переглядів: 259
11:35

Проблеми, з якими звернулись на “гарячу” лінію міського голови Андрія Райковича кропивничани Людмила Мірошникова, Віталій Тельний, Олена Павлюк та Анатолій Тининико, було вирішено протягом кількох днів.

переглядів: 240
11:35

Собак вбивають по-звірячому з допомогою медпрепаратів і дрібних цвяхів

переглядів: 234
11:34

Грип – це гостре інфекційне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. На даний час домінують віруси А (Н3N2), а в окремих тяжких випадках виявляються віруси А (НІNІ), також віруси грипу В.

переглядів: 274
1 2 »
pgt 0.32719 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua